Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg hideg vagyok, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hideg vagyok, mint egy jégcsap?

Figyelt kérdés

A volt barátom azt vágta a fejemhez, hogy azért szeretett ki belőlem, mert hideg vagyok, mint a jégcsap. Nagyon rosszul esett, mert én tényleg szerettem őt, de jobban belegondolva, lehet hogy igaza van, és ő nem érzékelte a szeretetemet?

Nem vagyok egy érzelmes típus, nem szeretek érzésekről beszélni, főleg szóban (írásban jobban megy), nem sokszor mondom, hogy szeretlek, nem vagyok egy bújós típus, például nem tudok összebújva elaludni sem. Ha problémám van, nem szeretek róla beszélni, jobb ha olyankor békén hagynak, és engedik hogy egyedül megoldjam. Ezenkívül szükségem van a térre, időre a családdal és barátokkal és egyedül is.

Másrészt igyekeztem mindig a kedvében járni, megleptem sokszor ezzel-azzal (finom vacsora, szexis fehérnemű, stb), elkísértem programokra, amikre szívesen járt, még ha én nem szerettem akkor is, igyekeztem mindig figyelmes és kedves lenni, sok időt tölteni vele, stb.

Szerintetek ezek alapján tényleg hidegnek tűnök? Rossz barátnő voltam?



25/n


2016. okt. 8. 13:59
 1/3 anonim válasza:

rossz barátnő egyáltalán nem voltál.

egyszerűen nem vagy bújós, becézgető típus.

érdemes lenne olyasvalakit találnod, aki hasonlóan mutatja ki az érzéseit, vagy csak ritkán.

vagy esetleg még nem voltál igazán szerelmes. nem ismerlek, nem tudom.

de baj tuti nincs veled:)

2016. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem illetek össze, de a leírásod alapján nem tűnsz rossznak
2016. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt tudjuk hogy számára túl hideg voltál. Más számára te lehetsz a főnyeremény... feltéve, hogy hozzád hasonló, hidegebb pasira vágysz. Ha nem, akkor jobb ha próbálsz magadon változtatni. Az jó, és sok problémától is megkímélhet ha tud valaki az érzéseiről beszélni.
2016. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!