Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek 8 hónapos babám...

Mi tegyek 8 hónapos babám keze olyan hideg mint a jégcsap?

Figyelt kérdés
Január végén született, már akkor is jó alapossan be volt takarva (szintén ebből az okból), amíg be nem jött a jó idő. Nyáron a 30-35 fokban is volt zokni a lábán, mert különben kifoltosodott a bőre, és hideg lett a lába. Most van rajta body, rugi (tescos), és még zokni is. Egyszerűen nem tudom mit csináljak! Mivel egy örökmozgó, nem tudom takargatni. Éjszaka hálózsákban alszik, és még arra egy meleg pléd kerül.
2009. okt. 5. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A piciknek rossz a vérkeringése még, azért hideg a kezük.

Azt hallottam, hogy onnan lehet megtudni, hogy fázik-e a baba, hogy megfogod az orrát, ha hideg akkor igen.Lehet benne valami, mert magamon próbáltam :)

2009. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem is ez a gondom. Az én fiam 11 hetes. Adok rá ujjatlan body-t, rugdalózót, éjszakára hálózsákot. Be van takarva egy vékonyabb takaróval plusz egy vékonyabb paplannal. De a keze állandóan foltos és hideg. Már adtam rá kesztyűt, így kicsit jobb a helyzet.
2009. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!