Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerek születése (4 éves) óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek születése (4 éves) óta a feleségem olyan mintha egy jégcsap lenne, hogy lehetne megint kicsalni belölle a Nőt?

Figyelt kérdés
Sokszor beszélgettünk erről de annyira elhidegült, hogy havi 1 könyörszex van csak. De ha vennék 1 guminőt még talán az is jobban élvezné. Minden fajta kifogást kitalált már. Volt pár velem kapcsolatos is hogy nem vagyok romantikus vagy hogy a gyerek zavarja mert sokáig egy szobába voltunk, meg fáradt meg biztos a fogamzásgátló , meg ami elképzelhető. Részben amit lehetett orvosoltam is viszont így is megmaradt olyannak mint egy lakótárs. Egyszer sem kezdeményez és nem is kacérkodik már. Vállni a gyerek miatt nem akarok! Akkor én ezt most beszptam vagy van még szerintetek valami praktika esetleg? 34F

2015. júl. 20. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Az elsőként írt romantika kapcsán mivel próbálkoztál?
2015. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Fish1 ***** válasza:
90%

Valami nyilvánvalóan nem stimmel az ő részéről.

Amikor beszélgetsz vele, az hogy zajlik? Felindult beszélgetés, hibáztatás, vagy nyugodt hangnemű?

Amikor felhozod a témát, akkor mit mond?

Észrevettél-e olyat rajta, hogy nem elégedett saját magával?

2015. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Szeretője van.
2015. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem egyszeru az ilyen helyzet, 4 ev nem keves.

Csinalj egy romantikus hetveget gyerek nelkul, mondjuk wellnes csak ti ketten, kenyeztesd, lesd minden szavat, szolgald ki, vegyel viragot, csak rolatok szoljon. Ha ez nem segit, esetleg parterapia, vagy van egy kicsit gonoszkabb megoldasom, ha ezek sem segítenek, feltekennye kell tenni. Parszor kesobb mesz haza, baratoddal kuldetsz egy rovid sms-t, akkor majd harcolni fog erted. remelem rendbe jottok, enelkul is. :)

2015. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat remelem nem nagyon boszmenek lesz igaza, de benne van a pakliban
2015. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem csak tipikus kiegett no.

Lehet, hogy szules utan megvaltozott az alakja?

Esetleg ugy erzi sok neki a gyerek-haztartas-munka harmas?

Szoktal otthon segiteni?


Amugy no vagyok, de sok ilyen not latok, akik a hazassag/ gyerek utan elhagyjak magukat es az onsajnalat mely bugyraba csusznak, persze omaguk ez ellen nem tesznek semmit, de a kornyezetuktol elvarnak, hogy valtoztassanak a hozzajuk valo viszonyukon: "nem vagy eleg romantikus velem" - megmondom hogy minek orulnek; idegesito, de nektek pasiknak a szatokba kell ezt legtobbszor ragni, de ez van. :D

"zavar a gyerek" - nagymama/ testver/ ismerosnel egy hetvege, ti meg vegigprobaljatok a hazat. ;)

"mar nem tetszem magamnak" - irany biciklizni akar csaladostul, edzz, egyel rendesen, fesd be a hajadat, csinald meg a kormodet, sminelj, mittomen, csak ne tespedj el, mint egy partravetett balna.


Mik azok a dolgok amiket amugy megtettel a kapcsolatert kerdezo? "amit lehetett azt orvosoltam is"

Es mi az amit nem lehetett?

2015. júl. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%

Megkérdezhetem, hogy mennyi ideje vagytok együtt, és hogy a gyereketek születése előtt milyen volt a szexuális életetek?


Mikor érezted először, hogy érzelmileg kezd eltávolodni tőled?

2015. júl. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Talán a 6os válaszoló áll a legközelebb az egészhez. A gyerek születése óta sokminden megváltozott. Előtte rendben volt a házas életünk. Heti 3-4 simán, most meg havi 1. 6 éve vagyunk együtt. A gyereknevelés azért megváltoztatta a viszonyunkat mert jóval többet vitázunk. Régen évente 2-3 vitánk volt, szülés óta meg majd heti szinten. Bár ebben is változok mert vagy fél éve sokkal több mindent elnézek így nincs vita.
2015. júl. 20. 09:42
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
A helyesírásodat sem lehet kicsalni (belölle)...
2015. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
A foggatlo megoli a nemi vagyat! Hagyja abba es renDbejon. Hasznaljatok gumit huvelybe. A tOrkaba meg popojaba nem kell. N
2015. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!