Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyerek születése (4 éves) óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek születése (4 éves) óta a feleségem olyan mintha egy jégcsap lenne, hogy lehetne megint kicsalni belölle a Nőt?

Figyelt kérdés
Sokszor beszélgettünk erről de annyira elhidegült, hogy havi 1 könyörszex van csak. De ha vennék 1 guminőt még talán az is jobban élvezné. Minden fajta kifogást kitalált már. Volt pár velem kapcsolatos is hogy nem vagyok romantikus vagy hogy a gyerek zavarja mert sokáig egy szobába voltunk, meg fáradt meg biztos a fogamzásgátló , meg ami elképzelhető. Részben amit lehetett orvosoltam is viszont így is megmaradt olyannak mint egy lakótárs. Egyszer sem kezdeményez és nem is kacérkodik már. Vállni a gyerek miatt nem akarok! Akkor én ezt most beszptam vagy van még szerintetek valami praktika esetleg? 34F

2015. júl. 20. 00:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

# 10


Szerinted - a realitások talaján maradva - egy férjétől, gyereke édesapjától kb. 4 éve elhidegült nő, aki mindenféle kifogásokra hivatkozik, mert egyáltalán nem vágyik arra, hogy szeretkezzenek, nem vágyik a férje testi-lelki közelségére, arra, hogy örömöt szerezzen neki, és a jelek szerint neki sem örömforrás a szex, így jelenleg "havi 1 könyörszex van", biztos, hogy az anális szexre vágyna?

2015. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nem csinálnám gumi nélkül fenékbe, de te tudod...
2015. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szeretője van.


Próbálkozz búgatóporral, menni fog szerintem :)))

2015. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Házassági tanácsadásra gondoltatok már? Ott legalább kiderülhetne pontosan, hogy mi baja van, elmondhatnád, hogy neked mi a problémád, a tanácsadó segít, hogy ő midnezt meg is hallja, és kiderül, hogy van-e még remény a helyzet javulására.


A másik dolog: a gyerek valóban megváltoztatja a dolgokat, lehet, hogy a feleséged nem találja már saját magában a nőt, teljesen beleolvadt az anyaszerepbe, és nem tudja, hogyan csinálja másképpen. Ha sokáig ráadásul egy szobában is aludtatok, és közben a fáradtság, vagy más miatt kevesebb gyengédség, érintés (nemcsak szex) volt, az egyenes út az elhidegüléshez.


Harmadrészt a 10-es válasz első fele is hozzátehet a problémához. Mióta szedi a fogamzásgátlót? Akit csak ismerek a barátnőim közül, és szedi, mind libidócsökkenésről számoltak be, ami nálam is így volt. Míg gumival védekeztünk volt heti 3-4 szex, aztán a gyógyszer teljesen megváltoztatta a hormonháztartásomat, és végül már a havi 1 is sok volt. Akkor döntöttünk úgy, hogy semmi értelme tovább szednem, és érdekes módon 2-3 hét múlva újra rendben volt minden. Annó akkor utána is olvastam fórumokon, és mindenki, aki abbahagyta, de gyakorlatilag kivétel nélkül azt írta, hogy újra, és látványosan működni kezdtek nála a dolgok. Ha a nő száraz, fájdalamas a szex, márpedig a gyógyszer így hat. Ideig-óráig talán síkosítóval kezelhető a probléma, de a kedvet az nem hozza meg mellé.


Lehet, hogy ő maga sem tudja, hogy pontosan mi baja van. Hiányzik neki, hogy nőnek érezze magát, de nem tudja, hogy hogyan lehetne az. Szerintem mindenképpen jót tenne, ha elmennétek tanácsadásra, legalább pár alkalommal. Addigis ajánlom a Tűzálló c. filmet, és a hozzá tartozó könyvet, ami segíthet, hogy újra közelebb kerüljetek egymáshoz. Itt meg tudod nézni: [link]

2015. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Látom páran lepontoztak, de én köszönöm a filmet, érdekes volt!
2015. júl. 22. 17:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is 4 éves a kisfiunk,nálunk is voltak problémák.Egy ideig az anyaszerep az uralkodó,de minden normális nő vágyik arra,hogy visszataláljon önmagához is.Nálunk is voltak viták,bár a szex rendben volt,arra ügyeltem kezdettől fogva.Viszont nem találtam önmagam.Ez csak rosszabodott,miután visszamentem dolgozni.Munka,gyerek,háztartás,hulla fáradtan estem ágyba,és sosem éreztem,hogy kipihentem magam.Nagyon hiányzott a szerelem, a férjem.Szervezést igényel,de kellenek a kettesben töltött programok is,nemcsak a családi élmények.Mozi,séta,színház stb.Beszélgetés,sok-sok beszélgetés!Hagyd néha 1-2 órára egyedül is,kösd le a gyereket,vagy vidd el játszótérre.Néha barátnőkkel is mehessen el kikapcsolódni.Természetesen ezt nem minden héten,hiszen úgy megvalósíthatatlan.Hiába segítesz, neki is akarni kell kitörni a "csak" anyaszerepből.

Sok sikert!

2015. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 cixa válasza:
Én ugy gondolom , hogy ha már elhidegült csak arra vágyik ,hogy újra meghoditsd vidd el randizni ,vacsorázni,nyaralni (gyerek nélkül). Hidd el jól fog esni neki.
2015. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
sikerült megoldani azóta ?
2015. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!