Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem és a volt diákja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem és a volt diákja talán kavarnak?

Figyelt kérdés
15éve vagyunk házasok, két gyerek is van. Szeptemberbe vissza ment a feleségem dolgozni gyes után. És egy pár hónapja furcsán viselkedik. Volt egy diákja akivel elég sokat beszélgetett ,ahol voltunk együtt buliba ott viszont sose beszélgettek még köszönni is alig köszöntek egymásnak. De én pedig úgy tudom nagyon jó viszonyban vannak eleinte mesélt is róla de később már nem. Sőtt beszélgetni se beszélgetett velem nagyon. Múltkor is egy társaságba voltunk és (bár külön ültünk) egyfolytában a volt diákját nézte de beszélni nem beszéltek egymással most lehetséges hogy van valami köztük? Ja a kor külömbség 14év.
2015. jún. 16. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nezd minden lehetseges, a kerdes az h van e jelentosege?Landaba rughat hosszu tavon egy 14 evvel fiatalabb pasi?Nem hiszem, par ejszaka es kimulik a dolog:-)


Masreszt erdemes felulvizsgalni a kapcsolatotok milyenseget, mi az ami nincs mostanaban, pl: randik kettesben, szex, kozos programok, dicsered e lelegt...ilyesmik.


Erdemes leulni vele beszelgetni h mit gondol a hazassagotokrol,oszinten es te itelkezes es kommentalas nelkul hallgasd vegig ot meg akkor is ha mondjuk nem ertesz egyet vele. Nyisd meg. Ikyenkor az emberek rengeteg dolgot elmondanak ( a diakrol nem fog beszamolni of korsz)amibol le tudod vezetni h mi hianyzik neki.


Mivel az ember alapvetoen poligam igy lehet h szexualisan kivancsi, szeretne Szerelmes lenni, massal kiprobalni erezni h o meg no es kivanjak...etc. Ha ez a helyzet akkor elobb itobb nyilvan meg fog csalni.


Ha alapvetoen mukodik a hazassagotok akkor engedd kalandozni (nem viszonyra gondolok) hanem mondd el neki h egy ejszaka engedve van. Ezzel a problemat kvazi letudtad mert elment, kiprobalta a dolog nem tiltott tobbe igy nem is erdekes es nem gongyoliti erzelmileg tovabb.


Ezt csak baromi ertelmes es erett emberek tudjak kezelni es nem visszaelni vele. Mi husegesek vagyunk, de megbeszeltuk h egy alkalom engedve van egyszer az eletben es mivel egyszer meg van engedve igy egyikunket sem vonz a dolog, masreszt ilyenkor automatikusan hatszor vegiggondolja az ember hiszen az elet baromi hosszu, ezert ha telleg erre kerul a sor (remeljuk nem) akkor az telleg a tokeletes valasztas legyen.


Ennek kovetkezteben nagy esellyel husegesen eljuk le az eletunket:-)Szoval garancia semmire nincs es ha az ejberek akarjak akkor ugyis megcsaljak egymast, ez nem lehet megakadalyozni, de helyzet kezelni okosan igen:-)

2015. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez eddig jó de sajnos napközben nem igazán vagyok otthon ,dolgozom. Szóval csak este ,reggel és hétvégén vagyunk együtt. De az a baj hogy a volt diákja (ahogy lejött a feleségem "beszámolójából") rendes és megbízható vagyis abban teljesen biztos vagyok hogy flörtölésen kívül semmi sem volt köztük de olyan mintha jobban vele szeretne lenni mint velem. Tehát kétlem a kaland feltételezését. Inkább ami eszembe jut hogy komolyabban gondolják csak a gyerekek miatt nem lépnek fogalmam sincs...
2015. jún. 16. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

elso vagyok:Ha ennyire nem talalkoztok akkor itt a megoldas, velhetoleg ugy erzi h a napi rutinon kivul semmi nem var ra es elhanyagoltnak erzi magat. Persze h jobban erzi magat a diakjaval hiszen a srac nyilvan felnez ra...bokol neki es ugye az ujdonsag varazsa, amikor emberek ejszakakat at tudnak beszelni mert annyi meselnivalojuk van.


14 ev es ket gyerek az egy hatalmas korkulonbseg es barmennyire is erett a srac, meg megbizhato oszinten ketlem h a nyakaba venne ket gyereket. Velhetoleg ezt a feleseged is tudja, es nem akar elhagyni de hidd el, nem csak a gyerekek miatt van veled. Csak ellaposodott a kapcsolatotok mint ahogy sok mas hazase is, es ilyenkor kell feldobni:-))


Tudom nehez nem feltekenynek lenni, de ez velhetoleg egy fellangolas es a dolog jo resze idealizalas mindket fel reszerol, a valosagban par ejszakan kivul nem biztos h mukodne. Ez a szeretok elvitathatlan varazsa:-)


En a helyedben beszelgetnek vele, vagy pl: olyan aprosagok h sticker(ez a kis ragasztos cedula nem tudom mi magyarul a neve) ragasztgatnek mindenre uzenetekkel, pl:szamomra te vagy a vilag legszebb noje, masik sticker: koszonom h vagy nekem" harmadik" szeretlek" negyedik...bla bla...szoval ezeket talald ki te. Es ragaszd ra a hajkefejere, penztarcajab, cipojebe szoval ilyen bujtatott helyekre:-))


Egyreszt jolesik neki, masreszt rajon h ot itt szeretik, harmadreszt lelkifurija lesz h neki mas tetszik:-)


A lenyeg az h ez nem a te hibad, ilyesmin sokan atesunk csak nem irjuk ki a homlokunkra. Minel tovabb varsz a beszelgetsessel annal tovabb lovalja bele magat a kis idealizalt vilagaba es a gondok mindig itt kezdodnek, nem azzal h elmegy a sraccal egy ejszakara.

2015. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi amúgy a válaszaidat nagyon jók !

De a feleségem nehéz eset hamar ideges lesz ha ilyenről van szó és csak vitatkozunk aztán nem szól hozzám mert tudja hogy ez idegesít. Meg egyszer elhangzott ez is : ha nem lennének a gyerekek akkor ... És itt abba hagyta ... Nem tudom hogy van-e jelentősége ennek de képtelenség ilyen dolgokról beszélni vele... Ja ezt a cetlis témát a srác megcsinálta az irodájába de szerencsére nem ilyen szövegekkel...

2015. jún. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!