Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy "jégcsap" lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy "jégcsap" lány?

Figyelt kérdés
Milyen lányokra szokták azt mondani, hogy olyan, mint egy jégcsap?
2011. jún. 6. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
akinek az van ráírva a homlokára, hogy "hozzám ne merj szólni, vagy kopj le huzz a f@szba"
2011. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rám mondták már:) Nem vagyok az a típus, aki mindenkinek a nyakába borul, puszi-puszi, mizujs... Viszont zárkózott sem vagyok, mert könnyen ismerkedem:) A legjobb barátnőmet sem ölelgettem, meg puszilgattam soha. Irritál, ha olyan ember tolakszik be az intim szférámba, akinek én nem örülök, és ez látszik is rajtam.

Persze az teljesen más kérdés, amikor szerelmes vagyok, de az ilyen szempontból mindegy is. Én ilyen vagyok, rám mondták már, hogy jégcsap, nem is egy ember... erre valószínűleg nem kell büszkének lennem, nem is vagyok, de ez vagyok én.:)

19/L

2011. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fejénél vastagabb és lefelé egyenletesen vékonyodik. Melegben csöpög.
2011. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
lefagy a nyelved ha nyalod:D
2011. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Légyszi normális válaszokat, ha lehet. :)
2011. jún. 6. 15:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hideg, rideg viselkedésű nő. A dámákat szokták annak hívni, az elérhetetlen nőket. Akik nem fecsegnek nem röhögcsélnek mindenen, rövid mondatokban ki tudják fejezni magukat. Ezek a lányok sokszor jobban tudnak szeretni mint akárki más :)
2011. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csorby ***** válasza:
hideg,csúszós,és olvad ezért vigyázni kell mert eltűnik....xd
2011. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!