Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban a 20-as férfiak legtöbbje szingli és full sikertelen a társkeresésben?

Figyelt kérdés
20-as pasi vagyok, és azt látom nem csak magamon, de a kortársaimon, hogy viszonylag ritka az akinek barátnője van, kb. 70% szingli és ezek közül is a legtöbbnek még nem is volt semmi kapcsolata és sokan még szüzek. A 30-40 közötti férfiak a legsikeresebbek a mai világban. Miért van ez így? Régen nem így volt, a szüleim idejében.
2016. okt. 9. 17:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A nők hibája, csak az a jó aki gazdag (mármint apucija), sportkocsija van, kigyúrt, jóképű, menő, sok haverja van, bunkó, szeret bulizni meg piálni, jó nagy a szerszáma, többi nő is szeretné megkapni stb. Ennek meg alig néhány ember felel meg, és ez távol áll az ideálsitól, dehát sajnos ez egy ilyen világ.
2016. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

17:34-nek van igaza, ezt én is megfigyeltem, hogy a nők nagyon skatulyázzák a pasikat, és azt nézik, kivel csinálnak "jobb vásárt". No persze ha a pasi pénzes, az felülír minden mást. Szóval nagyon sok az olyan csaj, akik gazdasági okból pasiznak, de olyan is sok van aki nem is magának pasizik igazából hanem a nagyérdeműnek, hogy sárguljon mindenki az irigységtől - ennek mi értelme van?

Mindenesetre most az a vicces felállás van, hogy az alfahím pinabubusnak egyszerre van 10 csaja, egymással is csalhatja őket, neki meg van engedve ugye, az átlagpasas meg örülhet ha tízévente egyszer ráköszön egy lány.

2016. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert régen korábban "nőttek fel" az emberek. Egyszerűen rá voltak szorulva, hogy felelősségteljes döntéseket hozzanak, s ne anya kezét fogják.
2016. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
21-esnek és 22-esnek igaza van
2016. okt. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim körében nem az az arány. Sokan félénkek, otthonülőek, bizonyos értelemben önállótlanok, rágörcsölnek a csajozásra és emiatt nem jön össze nekik semmi, de nem ez az általános.
2016. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na nekem erre adhatna valaki választ, egyedül élek, szüleim már 1 éve nem segítenek semmibe, saját lakásom van, sportkocsim nincs, de kocsit most veszek karácsonyra. sport kocsit is tervezek, de azt is hobbi célból. volt már barátnőm, de valahogy nem tartottam egyiket se szépnek, jónak, mindnek volt valami deffektje. 25F
2016. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26, akkor neked már csak azt kell elfogadni, hogy senki se tökéletes. Te se vagy az, akkor miért várod el a párodtól, hogy az legyen? Defektje mindenkinek van. Van, akinek kisebb, van, akinek nagyobb. A lényeg, hogy megtaláld azt, akivel egymás "dobását" el tudjátok fogadni, sőt, akár szeretni. Ha mindenkinek csak tökéletes emberek kellenének, a csálé fogú, elálló fülű, vagy furcsa szokásokhoz ragaszkodó emberek örökre egyedül maradnának. Szerencsére ez nincs így.
2016. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!