Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen kevés a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen kevés a szingli lány vagy csak én vagyok balszerencsés?

Figyelt kérdés

Most lettem egyetemista az Elte jogi karán és nagyon optimista voltam, hiszen ott több a lány mint a fiú. Ismerkedek ott rendesen de eddig csak foglalt csajba futottam bele.

Eddig 30(becslésem szerint) lánnyal beszéltem és mindig amikor megvolt a facebook csere, látom a profilján, hogy már több éve van barátja...


2016. szept. 25. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés volt már, nem egyszer, nem kétszer. Kár volt feltenni....
2016. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
nem csak te vagy így ! az en kornyezetemben is az osszes ronda kover alacsony magas csajnak van pasija....
2016. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Én is sajnos így látom, nagyon nehéz szingli lányt találni, na meg aki netán mégis szingli, azoknak egekben az elvárásaik, esetleg reménytelenül szerelmesek valakibe, ezért mindenki mást pattintanak, vagy pedig nem is hagyják, hogy megismerjék őket. A legtöbb lány pedig vagy stabil, hosszútávú kapcsolatban van, vagy pedig egyik kapcsolatból rögtön ugranak a másikba, sokszor úgy szakítva meg az egyiket, hogy már a másikba szerelmesek (pl exem is úgy szakított velem , hogy még aznap lefeküdt az új hapsijával).

Tulajdonképpen javarészt csak úgy lehet nőt szerezni, hogy elhódítod a jelenlegi párjától (ami nem lehetetlen, mert minél hosszabb egy kapcsolat, annál inkább laposabb tud már lenni, és ha jön egy új srác egy lány életébe, akkor bőven lehet esélye), vagy pedig ha éppen mákod van és szingli, rögtön le kell rá csapni, így is nagy eséllyel valaki más mellett köt ki rögtön a szakítás utánra pár nappal. (Persze akkor még jön a duma, hogy nincs túl a régin...)

2016. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
#3 as vagyok, még annyival egészíteném ki, hogy 2-es jól írja, olyan csajoknak is, akik tök átlagosak, semmilyenek, jellegtelenek, azoknak is vagy pasijuk van, vagy több srácból is válogathatnak, megdöbbentő.
2016. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk ez tényleg így van 20-ból 20 lány aki tetszett és rákérdeztem mi a szitu? mind azt mondta hogy van valakije .. Esetleg ilyen kifejezetten társkeresős szingli rendezvényekre kell járni, mert a netes dolog is kamu. Ott is foglalt a nők nagy része csak magát ajnároztatni jár fel .
2016. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kevés a szingli, mivel minden csajra nyomul legalább 10 pasas, úgyhogy még válogathat is kedvére. Amelyik lány hosszútávon szingli marad, ott biztos, hogy van valami cink (toronymagas elvárások, turbófeminista, leszbikus stb.)
2016. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt az elvet vallom, hogy amelyik csaj néz ki valahogy de nincs épp senkije az vagy kapcsolatnyomorék vagy munkamániás esetleg valami baja van a fejének. Az, hogy több lány közül esetleg én tudjak választani melyik értelmesebb, szociálisan mennyire érzékeny ?! ki van csukva :D
2016. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nincs senkim :D
2016. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem sem:D
2016. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!