Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetem, nincs szingli lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem, nincs szingli lány, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy apró, számomra hatalmas probléma.

Egyetemista vagyok, kapcsolatfüggő.

A helyzet az hogy 57 lányból, találtam 20 szépe, ebből 17-el beszélgettem, volt 3 lezbi, a többinek pasija van(fbről látom, instán is). Meg mivel kb úgy vagyunk h egyedüli fiú vagyok akivel beszélgetnek, társasághoz tartozom. Szeretnek, de nem úgy ahogy én szeretném.


2016. szept. 13. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Hat az gaz
2016. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%

Hát ez kellemetlen :/

De egyrészt attól még hogy most van pasijuk, az nem jelenti azt, hogy nem unalmas a kapcsolatuk már, vagy pedig nem szakítana valamelyik, hogy összejöjjön veled.

Azt próbálhatod meg hogy egyszerre egymás előtt flörtölgetsz velük, és akkor lehet féltékenyek lennének, és elkezdenének vonzódni hozzád.

Vagy pedig elmész velük bulizni, ha úgy látnak, hogy csajokkal vagy körülvéve, akkor könnyen felszedhetsz ott valami csajt.

2016. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
És a másik 37 lány? Ja hogy ők nem elég szépek. Még szerencse, hogy csak a nők felszínes pitsák, mi lenne itt, ha a pasik is azok lennének?
2016. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# NA igen, gáz, nem kicsit.

2#Nagyrészt egyetértek veled, nem értem miért pontoznak le

3# ÉRtem mire akarsz kilyukadni. Velük sincs gondom, de

egyrészt van szépségérzetem ugyan úgy mint a csunya embereknek is van, másrészt egyik sem akar a társaságom tagja lenni, barátokra nagyon nyitott vagyok.

2016. szept. 13. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, akkor hagyd a csajozást a 3,14csába. Hidd el nekem, te jársz jobban! Az időt, energiát és pénzt fordíthatod csomó olyasmire ami sokkalta hasznosabb, és még profitálhatsz is belőle. Csajozásra fordítani kb. olyan mintha tonnaszám vennéd a kaparós sorsjegyet. Lehet, hogy megleled köztük a jackpotot, viszont addigra már ötször akkora összeget öltél bele, mint amennyit valaha visszakapsz. Gondolod át jól, megéri-e...
2016. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van még kb. 3,5 milliárd nő az egyetemen kívül, teszteld azokat is.
2016. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Melyik egyetemre jársz, hogy az egész egyetemen csak 57 lány van? A rabbiképzőre?
2016. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az egész egyetemen 57, csak akikkel találkozok lyukasórák alkalmán stb. :DDD 18 vagyok azért lehetnék orlandoo bloom is de egy 25 évesnek akkor sem kellenék :D
2016. szept. 13. 21:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt igy korbeliekre értettem
2016. szept. 13. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne bénázz már ennyire, biztos több korodbeli nő van azon az egyetemen. Bővítsd a kört legalább 117-re és garantálom, hogy megoldódik a problémád.
2016. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!