Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban a 20-as férfiak legtöbbje szingli és full sikertelen a társkeresésben?

Figyelt kérdés
20-as pasi vagyok, és azt látom nem csak magamon, de a kortársaimon, hogy viszonylag ritka az akinek barátnője van, kb. 70% szingli és ezek közül is a legtöbbnek még nem is volt semmi kapcsolata és sokan még szüzek. A 30-40 közötti férfiak a legsikeresebbek a mai világban. Miért van ez így? Régen nem így volt, a szüleim idejében.
2016. okt. 9. 17:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
#10-es Bocs, elírtam. Nem #6-os voltam, hanem a #7-es hozzászóló
2016. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol látsz ilyeneket, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom. A közeli és távoli ismerőseim közt is csak én vagyok sikertelen egyedül, mindenkinek van barátnője, családja, vagy rövid kapcsolatai. Olyan, akinek nem is volt senkije, gyakorlatilag csak én vagyok. 20 év felett már 5% sem lehet az ilyenek aránya. 23/f
2016. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Nézzünk egy átlag 20-as férfit:

-Nincs kocsija

-Nincs rendes munkája

-Nincs lakása, a szüleivel él

-A kinézete inkább kisfiús,mint férfias

-Gondolkodását tekintve még éretlen


Na most nézzünk egy átlagos 20-as nőt:

-Szép

-Csinos

-Fiatal


Na és milyen nőre vágyik egy átlag férfi:


-Szép

-Csinos

-Fiatal


Milyen férfira vágyik egy átlag nő:


-Van rendes munkája

-Van kocsija

-Van lakása

-Férfias kinézetű

-Érett gondolkodású


Akinek nem inge, ne vegye magára, bőven van férfiból és nőből is olyan, akire ez nem igaz, de ha nagy általánosságba nézzük, akkor ez a valóság.

2016. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Érdekes, nem tudom hol jársz. Én pont fordítva látom, kb 70% kapcsolatban van, 30% az egyedülálló. Amúgy meg azért a 30-40-esekre bukik a legtöbb nő, mert azok már rendelkeznek valamilyen egzisztenciával, és hát mint tudjuk, nem a pénz számít....:D
2016. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kedves 73%-os, magyarázd már el, hogy ha egy a 20-as évei elején járó fiatal diplomát akar szerezni, és az értelmiséghez tartozni megfelelő fizetéssel stb. akkor hogy teremtse meg ezt az egzisztenciát? :)

A kérdésre válaszolva, én magas férfiként átlagos testalkattal,arccal de stílusosan, igényesen kinézve viszonylag lánynak bejövök, az már az én hibám, hogy nem merek kezdeményezni.. :)

2016. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy ez az ő hibája, hogy nincs még egzisztenciája ,de attól még nincsen, és a nőknek ez kell...
2016. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt a "30 éves fickó egzisztencival" dumát.


azt átlag magyar fizu 80-120 nettó. ebből SOHA nem lesz egzisztenciád. csak zsebpénzed.


37f

2016. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szűz pasiból azért van annyi mert itt a szex az a nőtől függ. V is egy nő akkor csinálja amikor akarja , kivéve ha tényleg az a bottal se (lásd Susan Boyle). Ezért van az h szűz 20-as pasiból hadsereg van. Szűz nő meg kb 0.

Az iszlám országokban ez fordítva működik.


Ami a társkeresés részét illeti ezer féle oka lehet.

Külső, anyagi helyzet, személyiség, megszokta egyedül, netán önként van így....

Mint ÉN.

Ha ez vigasztal vannak nők akik a gyerek programra kattanva kb bárkivel kategória csak legyen kölök.


Engem pl kb 3 hónapja a pénztáros csaj akart felszedni , tudja fene mér. És kb ő volt az 5.-6. ilyen próbálkozó.


27 F

2016. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
előző, elmondod, h próbálkoztak nálad?
2016. okt. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Volt olyan h te jóképű srác nem kell egy barátnő ?

Volt h szép vagy meg puszi. (Olyanra akit nem is ismertem. )

Lennél a barátom... ilyenek.


De nekem a jelenlegi életem tökéletes úgy ahogy van.

Persze mindenki maga dönt. Én a saját házamban teljesen jól elvagyok.

2016. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!