Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak az ismerkedéssel ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Volt, akinek már összejött innen valami? Akár kapcsolat, akár randi? És ha igen milyen volt?
2016. okt. 5. 20:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy alkalmim volt, ahol aztán nem éreztem azt a bizonyos szikrát, hogy folytatása is legyen a dolognak, bár igazából a szexbe se kellett volna belemennem :/ De mindenesetre jó tanulságul szolgált, hogy csak azért ne menjek bele ilyenbe, mert éppen nincsen más.

Ezt leszámítva egyébként katasztrófa, pár levélváltás után eltűnik mindenki.

2016. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Rengeteg levelezés (köztük olyan is, ami már évek óta tart), néhány semleges és néhány kellemes találkozás, egy másfél évig tartó "kapcsolat" (nem túl szoros). Volt pár kamus is, de szerintem arányaiban ennyi még belefér. Összességében határozottan pozitív élményeim vannak az itteni ismerkedéssel kapcsolatban.

F

2016. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szerintem barátságok kötésére alkalmas az oldal.

Nekem is van olyan ember, akit nagyon kedvelek.

Társat nem keresek, szóval erre nem tudok mit mondani, de új barátok szerzésére kiváló! :)

2016. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szerintem azért tűnik el mindenki pár levélváltás után, mert nagyon személytelen ez így. Egy párkereső oldalon vagy akár a facebookon azért legalább van pár fotó vagy meg tudod nézni, miket szeret az illető, ezáltal kapsz róla egy alap információt. Itt mindenki név nélkül írogat, ezáltal merészebb is. Én azt nem értem, miért ír nekem valaki levelet rögtön olyan szöveggel, hogy találkozzunk, mikor még azt sem tudja, hogy nézek ki, akár fogatlan nyolcvanéves is lehetnék.


35/N

2016. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én sokakkal kerültem baráti viszonybavan akivel szinte napu rendszerességgel beszélgetek évek óta. Olyan is van akivel hasonlónak tűnt, aztán néhány hónap alatt elsikkadt. Ja, és olyan is, akivel néhány hónapja házas vagyok, s hamarosan születik a gyerekünk 😁
2016. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Gyk-s gyerek?

Spárta!

2016. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem jött össze még semmi. Mindig hiba van a gépezetben valamelyik oldalon...
2016. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A gyakoris bébik kedvezményt kapnak az első 50 kommentjükre :D
2016. okt. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!