Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak az ismerkedéssel ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Volt, akinek már összejött innen valami? Akár kapcsolat, akár randi? És ha igen milyen volt?
2016. okt. 5. 20:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Kaptam olyan privátot ami alapján el tudtam volna képzelni egy ismerkedést,de hamarosan egy másik kérdés kapcsán is jött az illetőtől levél :D Ezzel vége is lett a csábításnak.


Ti:nem tudhatta, hogy én vagyok ott is a kérdező, több nőt is fűzögetett (volna) nyilván.

2016. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit itt többen írnak, Velem sosem akart ismerkedni itt senki, igaz én sem kezdeményeztem senkinél sem... Persze lehet hogy a válaszaim sem szimpatikusak senkinek... :)
2016. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Titusztitusz ***** válasza:
6%
12-es...Lehet hogy nem vagy még itt elég ideje ahhoz,hogy a felhasználók már jól ismerjenek...(Énis most találkoztam először az azonosítóddal...)
2016. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én nem most találkoztam a 12-es nevével,persze nem ismerem,de nekem nem szimpatikus az írása,szóval inkább se figyelem felkeltő(persze nem is annak szánja,szerintem:))és se rossz érzést kiváltó,hogy ez egy unalmas ember.:)
2016. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Hát...Nekem valahogy EGY HSZ-ÉT olvasva eddig a 12-esnek, EGYBÖL SZIMPATIKUSNAK TŰNIK az illető...És sehogyse érzem unalmasnak...Inkább az intelligencia és a tétovaságnak álcázott önbizalom érezhető ki a mostani írásábol...
2016. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Már jó pár éve fent vagyok ezen az oldalon. Összefutottam már itt egy-két "érdekes" személlyel. Egyszer volt egy csaj, akivel 1 városban lakunk, és pár üzenet után írta, hogy találkozzunk, csak nem volt szimpatikus, ezért nem-et mondtam. Utána hamar lekopott. :D


Van egy lány, akivel egy ideje napi/heti szinten írogatok. Ilyen levelezős net barátság van közöttünk. Bírom őt, csak egy másik megyében lakik. Úgy gondolom, hogy egy személyes találka lehet megölné ezt a folyamatot. Nem biztos, hogy élőben is szimpatikusak lennénk egymásnak. Utána automatikusan megszakadna ez a dolog. Ha meg élőben is jól kijönnénk, akkor max egy távkapcsolat lehetne a dologból. Gondolom ennek a velejáróit nem kell magyaráznom.

Szerintem ideális ez a levelezős haveri kapcsolat vele. Meghallgatjuk egymás gondjait, tanácsokat adunk egymásnak, és unaloműzésnek sem utolsó.

2016. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Jól van #15 megértettem,h neked szimpatikus elsőre.Ezért nem kell levenni a fejem,utánad szóló voltam:)
2016. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Lett innen barátom.
2016. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Titusztitusz ***** válasza:
Ugyanmár 17-es...Eszembe sem volt "leharapni a fejed"...Sajnálom ha időnként félreérthető a stílusom...Mindössze csak annyit akartam mondani,hogy nekem szimpatikusnak tűnik az illető írásképe...És ennyi...
2016. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Rendben értem,akkor én néztem el:) #17
2016. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!