Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak az ismerkedéssel ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Volt, akinek már összejött innen valami? Akár kapcsolat, akár randi? És ha igen milyen volt?
2016. okt. 5. 20:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egy lánnyal nagyon szívesen találkoztam volna, de ő sajnos nem akart. Viszont vele, így beszélgetések alapján, meg képek alapján, el tudtam volna képzelni többet is. 20/F
2016. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
randi volt de nem jó
2016. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
Nekem csak 40-es férjes asszonyok írnak privátban véletlenszerűen, úgyhogy egyenlőre még nem szökkent szárba semmilyen románc.
2016. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#2 Miért nem volt jó?
2016. okt. 5. 20:17
 5/28 anonim ***** válasza:

Összejöttem itt egy lánnyal, de nem tartott sokáig, mert rajta éltem ki régi vágyamat, ami soha nem lehettem...macsót játszottam. Ő pedig megunta, és félre dugott a mukatársával. De az csak egy szerep volt, így, mikor elhagyott, az igazi énem felszínre tőrt, és sírtam utána.

Atis voltam.

2016. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
4-es nem volt hajlandó képet küldeni de szépnek írta le magát...én nem láttam annak
2016. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Érdekes az amit a 3-as ír...És teljesen érthetetlen a számomra...Ugyanis az idők folyamán rengeteg lány-nő írt már rám is itt ismerkedési szándékkal,(Némelyek sokáig voltak kedves netbarátnőim innen...)viszont számomra teljesen érthetetlen módon a 14-25 éves korosztálybol...Kivétel nélkül...Egyetlen negyvenes hölgy levelére sem emlékszem erröl a portálrol...Pedighát úgy volnék vele,hogy számtalanszor leírtam már különböző itteni kérdéseken,hogy 47 éves vagyok,ráadásul házas is...Hát akkor meg mi a jó csudát akarnának tőlem örökösen 14-18-20-25 éves független lányok-hölgyek?? Pedig ha már rám ír valaki,30-as,40-es nőként inkább tünne normálisabbnak a dolog,mint így...
2016. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Volt már itteni júzerrel kapcsolatom, meg sok randim is. Gyakorlatilag az összes nőt az életemben innen ismertem meg.
2016. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, én sosem tekintettem erre az oldalra úgy, mint a leendő párom lelőhelyére.


35/N

2016. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Volt már pár találka, egy szexelés is, de akit neten ismerek meg, általában 1-2 hétig kíváncsi rám, aztán elcsábítja őket valami közeli barátjuk, és le vagyok szarva.
2016. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!