Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ideje leállnom az ismerkedésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje leállnom az ismerkedéssel, ha olyan pasik tetszenek, akik soha nem járnának velem?

Figyelt kérdés

Nem olyan srácokról van szó, akikre minden nő csorgatja a nyálát, de azért nem is népszerűtlenek, a kettő között valahol.

Külsőre magasak, vékonyak, igényesen öltöznek, kis borosta, meg van csinálva normálisan a hajuk, személyiségre pedig viszonylag magabiztosak, értelmesek, lazák, spontának, vannak hobbijaik, sportolnak, kirándulnak.


Nekem az ilyen srácok jönnek be, de mindig az van, hogy randiznak velem, aztán közlik, hogy komoly kapcsolatot nem szeretnének velem... Külsőre nagyon szép és csinos lánynak szoktak találni mások, én is adok a külsőmre, szép ruhákban járok, edzek is, viszont szerintem az a baj, hogy unalmasnak találnak kicsit. :S Én nem vagyok túl társasági ember, nincsenek örökké programjaim, de nem is ülök otthon egész nap azért. Kicsit félénk is vagyok, nincs túl sok önbizalmam sem.


Mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel? Hogyan fejleszthetném a személyiségemet?


21L


2016. júl. 9. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Azért az ismerkedéssel ne állj le de az igényeken lehet, hogy változtatnod kellene. Engem például nem az zavarna, hogy nem vagy társasági ember, hanem hogy folyton a külsőddel foglalkozol.
2016. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cicababa egyáltalán, sminkelni is keveset szoktam, nem szolizok, nincs műkörmöm, nem festem a hajam, stb, de szeretek ápolt lenni.
2016. júl. 9. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Hát a személyiséget nehéz fejleszteni, ez tény. Ha vannak barátaid, és nekik nem vagy unalmas, akkor annyira nem rossz a helyzeted.

Nem lehet, hogy csak lassan nyílsz meg, ha új emberekkel ismerkedsz? Próbálj meg a társaságban nyitottabb lenni, és akkor menni fog mással is.


Ha valaki tényleg ennyire igényes, csinos, mint te, nekem eleve nem lenne unalmas.


De ne add fel semmiképp :)

2016. júl. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de nem járok társaságba, mert innen-onnan ismerem őket, szóval külön szoktam találkozni velük. Nyilván ez is nehezíti a helyzetemet, mert így nem ismerek meg új embereket, és mindig olyanokkal vagyok, akiket már jól ismerek, tehát nem kell kilépni a komfortzónámból. :S Nehezen nyílok meg, igen.
2016. júl. 9. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

"Külsőre nagyon szép és csinos lánynak szoktak találni mások, én is adok a külsőmre, szép ruhákban járok, edzek is, viszont szerintem az a baj, hogy unalmasnak találnak kicsit. :S"

Ebből eléggé úgy tűnik, hogy külsőség-orientált vagy. Ez van, akinek bejön, de láthatóan nem mindenkinek.

2016. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nehezen nyílsz meg, az baj, nem várhatják el, hogy első alkalommal úgy beszéljetek, mintha hónapok óta ismernétek egymást. Legyél egy kicsit nyitottabb velük, nem kell félned tőlük. Esetleg ha látod, hogy valami nem tetszik benned, elmondhatod, hogy nehezen nyílsz meg, mert lehet hogy ő ezt nem tudja rólad, és azt hiszi, hogy mindenkivel ilyen vagy.
2016. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!