Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor a külsőm vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a külsőm vagy a személyiségem lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem akar velem senki komoly kapcsolatot, és bár mindig a személyiségemre fogják, de nem tudom, hogy ez csak kamu-e, vagy tényleg azzal van a baj.


Eddig minden srác olyanokat mondott, hogy nagyon tetszem neki, de nem érzi azt a pluszt, meg hogy kicsit görcsös vagyok, olyat is mondtak már, hogy túl könnyen adom magamat, meg folyton kombinálok, stb.

Azt még sosem mondta senki, hogy nem jövök be neki külsőre, de én nem érzem magamat egyáltalán fullos nőnek, szerintem teljesen átlagos vagyok. Facebookon sincs több száz lájk a képeimen, ha néha bulizok, akkor sem jönnek oda egy csomóan, utcán se bámul meg azért minden pasi. Bár ettől függetlenül gyakran hívnak randira, csak folytatást nem akar senki sem. :(


Mi lehet az igazság?


20L


2016. okt. 4. 13:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Pedig olyan szimpatikusnak tűntél, majdnem írtam neked, kár hogy kamu vagy :(
2016. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kamu egyáltalán. Aki nem hiszi, ő baja. :D
2016. okt. 4. 17:13
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Divatmajom, affekta gép lehetsz megérzésem szerint. Az a tipikus sznob lány.
2016. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Minden vagyok, csak sznob nem. Nagyon kedves vagyok másokkal.
2016. okt. 4. 18:00
 25/25 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenül nem igazán tudom, mi lehet a probléma. A kommentjeid alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz nekem. Ha kedves vagy és bonyolult személyiségű, ezek nagyon jó tulajdonságok.

Lehet, hogy akikkel eddig randiztál, nem voltak elég kitartóak, hogy kiismerjenek téged, esetleg nehezen nyílsz meg.

2016. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!