Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor a külsőm vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a külsőm vagy a személyiségem lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem akar velem senki komoly kapcsolatot, és bár mindig a személyiségemre fogják, de nem tudom, hogy ez csak kamu-e, vagy tényleg azzal van a baj.


Eddig minden srác olyanokat mondott, hogy nagyon tetszem neki, de nem érzi azt a pluszt, meg hogy kicsit görcsös vagyok, olyat is mondtak már, hogy túl könnyen adom magamat, meg folyton kombinálok, stb.

Azt még sosem mondta senki, hogy nem jövök be neki külsőre, de én nem érzem magamat egyáltalán fullos nőnek, szerintem teljesen átlagos vagyok. Facebookon sincs több száz lájk a képeimen, ha néha bulizok, akkor sem jönnek oda egy csomóan, utcán se bámul meg azért minden pasi. Bár ettől függetlenül gyakran hívnak randira, csak folytatást nem akar senki sem. :(


Mi lehet az igazság?


20L


2016. okt. 4. 13:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Eszedben hozzád illő férfit keresgélj! Én ezt tudom mondani. Ne akarj bonyolult, összetett emberrel ismerkedni, ha láthatóan te sokkal egyszerűbb vagy náluk, mert nekik soha az életben nem fogsz tetszeni ilyen gondolkodással.
2016. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy nagyon bonyolult személyiségem van, és sosem érti senki a gondolkodásomat. :(
2016. okt. 4. 13:45
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Én ezek alapján megismernélek szívesen :) Amúgy is csak utána tudnék véleményt mondani.


25F

2016. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

A srác ilyeneket meg olyanokat mondott, meg néha néznek, de nem mindenki, meg hívnak is randizni, meg amúgy ismerem is magamat, ja meg szép is vagyok szerintem, de nem biztos, lehet hogy a külsőmmel van a baj.


Ha egy ilyen caodálatosan megfogalmazott bizonytalanságban , önismeret teljes hiányában szenvedsz, és fogalmad sincs ki vagy te , akkor baromi logikus módon meggyanúsítod a külsődet a hiba okáért, amiért senkinek az érdeklődését nem tudod felkelteni 2 percnél tovább...öhm , ja, biztos a külsőddel van gond. :'D

2016. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%
Annyira nem lehetsz bonyolult. A probléma az lehet, hogy könnyen adod magad. Senkinek sem kell olyan barátnő, akin azt látják, hogy a fél város átment rajta.
2016. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Te vagy Bruce Willis felesége a Ponyvaregényből :D Valahogy úgy tudlak elképzelni.
2016. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

3 barátom volt eddig.


Én jól ismerem magamat, csak sosem tudom, mit gondolhatnak rólam mások.

2016. okt. 4. 14:02
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

A külsőd akkor lenne gond, ha a fiúk egyáltalán nem kezdeményeznének nálad, vagy csak kevesen és azoknak is csak alkalmi szexre kellenél, de nyilvános helyen már nem akarnának mutatkozni veled.


A fiúk nagy többségének egy külsőre átlagos is lány is teljesen megfelelő.


Ha az érdeklődők néhány randi után otthagynak, akkor az azt jelenti, hogy egyszerűen nem érezték jól magukat a társaságodban, amit nyilvánvalóan a viselkedésed okozott.


Ha gyakran hívnak randira, akkor csak várnod kell addig, míg akad egy srác, akinek nem csak tetszel, hanem szimpatikus is vagy.

2016. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Olyan férfit keress akinek egy ártatlan kis félős passzív lány kell. Gondolom neked is a magabiztos kemény férfira van szükséged aki irányít.
2016. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én már mindkét helyzetben voltam, sőt még egy "közepes mindkét érték" is volt még spontán módon elsőre, de egyik se jobb mint a másik kettő. Utálatos ez a "tökéletes úgyse lehet" világ.
2016. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!