Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keresztény katolikus lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény katolikus lányként hogyan tudnám kezelni a társkeresést?

Figyelt kérdés
Mélyen vallásos, katolikus lány vagyok, járok minden héten templomba meg hittanos csoportba is. A társkeresés viszont egy lehetetlen dolog számomra. Egyrészt önbizalomhiányom van, zárkózott vagyok, másrészt vannak olyan elveim amelyekről soha nem mondanék le, harmadrészt nem is vágyom kapcsolatra, inkább minden energiámat a karrierbe fektetem. A hittanon és egyéb vallásos körökben vannak ugyan hozzám való fiúk, de én egyikük iránt sem érzek semmit. Eddig csak néhány fiú volt, akik igazán érdekeltek, de egyikük sem volt vallásos, én tudatosan elnyomtam magamban az érzést, mert az elveimet sosem adnám föl, de senkire nem akarom rákényszeríteni. Volt olyan srác, aki nagyon odavolt értem, de én inkább kikosaraztam, mert nem akartam elvárni tőle, hogy évekig várjon rám,hogy megtartóztassa magát miattam, nem is mertem neki elmondani, hogy ez az oka.

2016. szept. 17. 09:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Majd Isten megsegít
2016. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
57%

Na nehogy már egy lúzernek állítsátk be a Kérdezőt csak mert hívő.

Ezek a mai korán kezdő lányok, akiknek minden héten más pasijuk van, 26 éves korukra már ki lesznek égve.

Persze lehet okosan is korán kezdeni, de ahoz kell egy bizonyos komolyság, érettség.


Szerintem fogsz te olyan férfit taláni, akit kifejezetten érdekel, hogy te milyen vagy. Majd jönni fog, de legyél nyitott. Ha meg nem szeretnél kapcsolatot, akkor meg várj addig, amíg eljön ez az idő az életedben.

2016. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
28%
Nos első lépés: Ne legyél vallásos. Lehetsz mobdjuk de nem ennyire. Ha karrierista vagy főleg nem jó. Szoval nem hinném hogy lesz társad főleg ha egy hamis istentől várod.
2016. szept. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
10-essel értek egyet. Falhoz állítanék minden szülőt, aki templomba hurcolja a gyerekét ahelyett, hogy a szomszéd Jóskával játszana papás-mamást.
2016. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

Testvérem, Jézus miért nem elég neked?


"Nincs semmi a teremtményekben, ami ne lenne meg Istenben végtelen fokban"


Kovács Gábor atya a Hét láng katolikus gyülekezet alapítója, és vezetője.


ismered az igét: " keressétek először Istennek országát, minden más ráadásban megadatik néktek"



esetleg kicsi a hited?

2016. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%

"A problema az hogy az elveid miatt, 40 evesen is pont ugyanide fogsz irogatni, mikozben az egesz eleted meg lett nyomoritva es semmi sincs benne. Mondom ezt vallasoskent..."



ha nincs kapcsolatod az élő Istennel,csak vallásod van.....

2016. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
a 4-es ateita-materialista tévedésben él. (ez az ő "vallása")
2016. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Mi történt veled azóta?
2018. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%
Én is vallásos vagyok és párom is van.Kíváncsi vagyok mi lett veled.
2019. febr. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!