Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan srác aki 23 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác aki 23 feletti és katolikus, és szeretne családot?

Figyelt kérdés
Igen ez is fontos, a hit, közös nevező, ugyanolyan alaprol indulni.
2016. aug. 3. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Van, én ismerek többet is.

Amúgy közösségbe érdemes járni, a legtöbb ismerősöm ott találta meg a párját.

2016. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

"Igen ez is fontos, a hit, közös nevező, ugyanolyan alaprol indulni."


Ezt most komolyan?


Elárulnád mégis miért fontos? Ez jellemzi az ember természetét a viselkedését az érzéseit a kinézetét a szokásait? (bigott buta embereknél még jellemezheti is..)


Egyébként 23 feletti vagyok, katolikus is elvileg, de nem vallásos és szeretnék családot. Viszont ha a párom, vagy a kiszemeltem szédíteni akarna vallási maszlaggal, na azt nem tűrném el.

2016. aug. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szeretnék családot, 23 feletti vagyok, csak éppen református... Sajnálom... Nem hinném, h ezen bármi is múlna...
2016. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a bigottsagrol beszélek, magam sem vagyok az. A közös alapot azért írtam mert van aki nem tolerálja, hogy valaki hisz, lehet pont ilyen emberekbe botlottam bele, de ilyen szempontból jobb olyan aki hisz, mivel nála nem kell azt éreznem,hogy hülyének néz amiért másképp gondolkodom mint ő ebben a témában.
2016. aug. 3. 10:47
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

>2016

>hit


Remélem, nincs.

2016. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

"Elárulnád mégis miért fontos? Ez jellemzi az ember természetét a viselkedését az érzéseit a kinézetét a szokásait?"


Nekem is fontos. Pl., hogy a legegyszerűbbet mondjam, egyáltalán nem mindegy, hogy a gyereknevelésben milyen nézeteket vall a másik.

Itt nem arról van szó, hogy egy nem hívő nem lehet már jó ember. Egy nem vallásos is ugyanúgy lehet csodálatos ember! Viszont, ha valakivel össze szeretném kötni az életemet, akkor nem árt, ha ugyanazt valljuk a családról, házasságról és a célokról.

2016. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"Nekem is fontos. Pl., hogy a legegyszerűbbet mondjam, egyáltalán nem mindegy, hogy a gyereknevelésben milyen nézeteket vall a másik"


Az egyik legrosszabb amit lehet tenni egy szegény gyerekkel, hogy buta vallásos bigottnak nevelik. Majd ha már lesz annyi idős ő dönthesse már el.


"Viszont, ha valakivel össze szeretném kötni az életemet, akkor nem árt, ha ugyanazt valljuk a családról, házasságról és a célokról."


Ahham, szóval a családról és a házasságról csak akkor lehet egyetértés két ember között ha mind a kettő hívő. Értem.

2016. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak akkor, de mondjuk ha te akarsz gyereket a partnered meg nem az úgy ennyi. Vagy te máshogy akarod épp nevelni..
2016. aug. 3. 14:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezeknél az elvakult hitgyüliseknél, hogy miért kényszerítik rá a saját vallásukat egy gyerekre. Majd ha elég idős lesz kitalálja, hogy miben hisz vagy nem hisz. De szerencsétlen gyereket belekényszeríteni ilyenekbe ès ráerőltetni bármit is...
2016. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!