Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szeretném már kipróbáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném már kipróbálni milyen érzés a csókolózás, de félénk és visszahúzódó típusú srác vagyok. Az első után már bátrabb lennék, de hogy lehetne meg az első?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal, 20 elmúltam már pár éve, ilyen korban mindenki kiröhög ha ezt elmondom, vagy ha bénán állnék neki.

2016. aug. 2. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kell túlmisztifikálni ezt a dolgot... Menj el egy buliba, szedj fel egy csajt és smároljatok. Kb. ennyi a történet. Budapesten Instant, Morrisons.
2016. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mélységes csalódás fog érni. Ne számíts arra az extázisra amit a regények/filmek ígérnek.
2016. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Haveri köröddel játszatok üvegeset, és ha szerencséd van, akkor csókolózhatsz egy lánnyal.


Istenem, de gyerek vagy még agyi szinten. Komolyan, miért nem önismerettel foglalkozol, vetkőzd már le azt a gyáva nyuszis félénkséget, mert iszonyat gáz, növeld az önbizalmadat és akkor minden vágyad teljesül. De ahhoz tenned is kell, és nem kislány módjára rinyálni, hogy jaj "nagyon szeretném már kipróbálni milyen érzés csókolózni.."


Befektetett energia nélkül nincs jutalom!

2016. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Rohadt szemetek vagytok hozzászólók tudjátok?

Tipikus fekszik a földön de ti még belerúgtok....


Kérdező nyugi nem ciki ha még nem történt meg a dolog.

Nekem 22 évesen jött el az idő.

Amit tehetsz hogy eljársz társaságba, ahol lányok is vannak. Így lesz esélyed hamarabb a dologra. Ha nincs lányos társaság akkor menj fiúkkal, hátha valakinek a valakije megtettszik, alakul vele valami. A legrosszabb ha otthon ülsz akkor esélyed sem lesz rá.

2016. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

#4


A kérdező egy félénk és visszahúzódó srác. Még ahhoz se lenne bátorsága, hogy felkérjen egy lányt táncolni.


Továbbra is gyáva nyuszi marad, hanem nem fejleszti önmagát és nem merít bátorságot. Az önfejlesztéssel sok problémája megoldódna.

2016. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
4esnek igaza van ,azzal hogy pátyolgatjátok,hogy eljön majd az idő,nme értek el semmit mert továbbra is gáyva marad és lógotja a majd tökét várva s sültgalambot..
2016. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagyis az 5nek
2016. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind olyan dolgok, amik egymásból következnek: nem csókolóztam mert félénk vagyok -> félénk vagyok mert nem csókolóztam.
2016. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!