Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irreális ez az elvárásom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irreális ez az elvárásom a férfiak felé, vagy jogos?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyon igénylem a figyelmességet. Ezt természetesen én meg is adom, mindig nagyon figyelek a társam minden szavára, hogy azok által tudjak a kedvében járni, tervezni, gondolkodni kettőnkről, értitek.


Én ugyanezt szeretném megkapni is, nem csak adni. Nagyon dühít, mikor valaki (akire én ennyi figyelmet szentelek) időnként egyszerűen olyan mintha én sosem mondtam volna adott dolgot. És így ebből félreértések is adódhatnak, meg rosszul esik nekem.


Ugyanakkor eszembe jut az is, hogy ah, férfiak, mind ilyenek, nem várhatom el ezt tőlük, bekell érnem minimális figyelemmel, és attól még hogy én a maximálisat nyújtom, ezt a társam nem biztos hogy ugyanúgy éli meg és inkábbb egyéb jó tulajdonságára kéne koncentrálnom.


De nem, nem nagyon bírom ezt elfogadni, nagyon vágyom erre. Létezik ilyen férfi vagy engedjem ezt el és örüljek annak/érjem be azzal amiben jó?


Köszönöm a véleményetek.


2016. szept. 15. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Figyelmesség=pénzesség=kényelem a popsid alá, eltaláltam? :)
2016. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Simán létezik ilyen,csak észre kell venni. Annyira nem bonyolult ez,csak akkor a részletekre oda kell figyelned,hogy ilyet találhass...

De nagyon könnyen találhatnál...

2016. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pont erről beszélek, hogy én vagyok az, aki minden részletre oda figyel. Ismerek figyelmes és nagyon kedves srácokat, de még mindig nem olyan szintű mint amire vágyom.


Első, a Te válaszodat inkább figyelembe sem veszem...

2016. szept. 15. 21:44
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Ne aggódj, mindjárt kezdődik a kolbászfesztivál, amelynek keretében egy csomó "rendkívül figyelmes", de sajnos csúnyácska, kövérke és/vagy alacsonyka férfi fog írni neked főként zsákfalvakból. Te majd ignorálod őket és tovább panaszkodsz arról, hogy nem figyelmesek a férfiak, mert Pityu, életed nagy szerelme nem foglalkozott veled annyit, amennyit szerettél volna.


Egyébként igen. Létezik az a férfi, aki számodra teljesen megfelelő lenne. Csak valószínűleg őt te nem érdekled vagy a létezésedről sem tud.

2016. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
A 2. válaszoló arra céloz, hogy az olyan csúnya férfiakat is érdemes észrevenni, amilyenek ők is, akik kedvesnek, figyelmesnek gondolják magukat, miközben minden nőt gyűlölnek. Amúgy nem irreális az elvárásod, nekem is kb. ilyenek az elvárásaim egy férfi felé. Ez azért nem sok.
2016. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem irrealis, a baratom is ilyen.
2016. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom mit értesz részletes figyelmesség alatt. :)

Mindenesetre én megpróbálok figyelmes lenni férfiként, hogy hogy sül el az meg más kérdés. :D

2016. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű példa.


Elmondom hogy milyen lesz a hetem, mikor hogy melózok stb, pont azért hogy akkor tudja előre a programom és így tudjunk tervezni.


Ennek ellenére akár aznap rákérdez, hogy akkor ma mi lesz.

2016. szept. 15. 22:02
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Természetesen létezik, de szerintem te is túlzásba viszed.

Nem figyelmetlenség az, ha nem jegyez meg minden részletet. Biztos vagyok benne, hogy neked sem megy. Amit te fontosnak vélsz, azt nem biztos, hogy ő is annak tartja.

Például nem tudja megjegyezni a beosztásodat, mert lényegtelen, mivel minden nap rákérdezhet, de a születésnapodat azért nem felejti el :)


Szerintem egy kicsit lazulj és ennyire ne vedd aprólékosra a dolgot :)

2016. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Ne ess kétségbe mert van ilyen férfi csak jobban kell keresni mint az "átlagot".
2016. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!