Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt ennyi irreális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi irreális elképzelésű férfi?

Figyelt kérdés

Miėrt hiszik sokan azt( tiszrelet a kivételnek), hogy egy átlagos külsejű, átlagos egzisztenciájú nő meg kéne, hogy elégedjen egy pl: előnytelen külsejű, mamahotel lakóval?

Olvastam itt olyat, aki magát is ocsmánynak tartja és 30 évesen sose dolgozott. Az ilyen mit vár?

Az is vicces, amikor valaki "belsőre szép", közben süt róla, hogy mindenki bár pzsztulna akinek egy hajszállal is jobb az élete.

Aki életképtelen miért nem magát okolja?


2016. febr. 10. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted már az is irreális elképzelés, hogy remélem, hogy egyszer az életben ad nekem legalább egy esélyt egy olyan lány, aki képes felülkerekedni azon, hogy alacsony vagyok és ocsmány? Hiába dolgozom, építem a karrierem, vannak hobbijaim és céljaim, mindez teljesen felesleges minden lány számára, mivel alacsonynak és ocsmánynak születtem. Ez nem életképtelenség, hanem egész egyszerűen egy oltári nagy pech, hogy a külsőm teljesen esélytelenné tesz még arra is, hogy valaha az életben legalább egy randira eljöjjön velem egy lány. Persze reménykedem, de úgy látom hiába (és még valaki nagyokos azt hiszi, hogy abban reménykedem, hogy majd a válaszaim miatt talál rám egy lány, tisztában vagyok, hogy csak a saját esélyeimet rontom a válaszokkal, azonban itt nem az ismerkedés a célom.)
2016. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Feleslegesen tipizálsz férfiakra, nőknél ugyanúgy gyakori a torz és irreális elvárás. A különbség csak az, hogy 1) nőknél még a legelőnytelenebb külsejű is bármikor talál magának szexpartnert ha igazán akar, 2) a kellően buta/igénytelen könnyen talál olyat, aki fektetésért cserébe eltartja. Rengeteg 30 körüli nő van, aki egész életében még nem tett össze két szalmaszálat, de a két lábát szét már annál többször.


Ha nőknél ugyanúgy reális elvárások lennének, tényleg összhangban is azzal amit ő maga nyújtani tud, itteni panaszkodások 90%-a ha nem is tűnne el, de legalább indokolatlan lenne. Így viszont mindkét oldalon ugyanúgy találsz ostobákat, férfi és nő, közös hibák.

2016. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hány cm magas vagy?
2016. febr. 10. 20:42
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
a nőknek vannak csak jogaik és lehetnek követeléseik, a nő mindig ápolt, kiegyensúlyozott, szűzen megy férjhez és női wc is mindig tiszta :DDD
2016. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha jól tévedek a 170 cm csávóhoz van szerencsénk de majd kijavít ha nem ő az.

Amúgy itt nem is a reménykedéssel van a baj hanem azzal hogy ha ez nem jön be akkor a nők a hülyék. Engem ez zavar.

2016. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Miėrt hiszik sokan" <-> "Olvastam itt olyat" - szóval vannak ám ellentétek.

Amúgy meg nem kell mindent elhinni, van egy csomó provokáló kamukérdés,

Én is olvastam már itt olyat, hogy 90%-ra teszem, hogy kamu, 10%-ra pedig, hogy a kérdező tényleg retardált.


Mellesleg:

Átlagos külső, munka, stb megvan, mégis visszautasítanak. Igaz, én is csak 170cm vagyok, nem tudom, ez mennyire áll összefüggésben a kudarcokkal.


#5

Hol írta azt bárki, hogy a nők hülyék mert ez nem jön be nekik? Légy szíves ne állíts már valótlan dolgokat.

2016. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A nőkre ez sokkal jellemzőbb. Csak mivel ennyire dúl a hipergámia meg a feminizmus, ezt észre se veszed.
2016. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os valóban ennél a kérdésnél nem jött elő de ha gyakran olvasgatsz itt bele fogsz futni nem egybe.
2016. febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ez miért lenne irreális?

Irreális az lenne, ha olyan feleket akarnál összeadni, ahol a választási szempontok kizáró kombinációkat hoznak létre.

Például egy gazdag simán beválaszthat egy szegényt, ha nála nem szempont a pénz (minek is, ha egyszer NEKI VAN?)

2016. febr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az a fontos hogy hol lakik és mit dolgozik? Hol marad a szerelem? Én soha nem dolgoztam és nem is fogok.189 cm vagyok jó autóba ülök saját házam van.Igen az anyukám nálam lakik mivel egyedül él.Ezért nem érzem magam problémásnak.6 éve nem volt párkapcsolatom de soha nem kellene egy olyan kapcsolat ami megalkuváson vagy pénzen alapul.
2016. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!