Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ha jó a dumám és jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ha jó a dumám és jó a humorom akkor külsőbe lehet nagyobb elvárásom mint amit nyújtani tudok?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és vékony de jó nőre vagyok. Mindenki azt mondta ezt lehet hallani a PUA táborokba stb.hogy jó duma és humor kell és jó nőket lehet szerezni. Akkor így ha kiképeznek egy ilyen táborba jó nőket Fogok tudni szerezni csúnya pasiként?
2016. szept. 3. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Elvarasod ettol fuggetlenul kell is hogy legyen, sose adj lejjebb az igenyeidbol, foleg hogy ez realtiv, meg hulyeseg ez a szintezes.

Na meg ha mar PUA dolog, akkor egy dominans ferfinak elvarasai vannak egy novel szemben (illetve kvalifikalas.

Mondjuk treningekre szerintem annyi penzt nem adnek, inkabb az ingyenes netes anyagokat olvasgatnam, abban rengeteg hasznos dolog van, meg a lenyeg a gyakorlaton van (amivel sajnos en is kuzdok hogy ravegyem magam, mert nem konnyu ><)

Meg fejleszd a belsodet is, ezt a hhozzaallast hogy te csunya vagy, felejtsd el. (de ha utanaolvasol dolgoknak akkor erteni fogod)

2016. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Jó nőd neked is elsősorban akkor lehet, ha kemény vagy mentálisan mint a kádszéle, és nem törsz össze egy elutasításól, és mersz sokat próbálkozni.


Utána a második fontos lépés ahogy írtad a jó duma és humorérzék, de az első a legfontosabb.

2016. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Utána meg jössz ide rinyálni, hogy azok a "jó nők" csak a pénzedet akarják,leléptek egy 2 méteres faszival stb. :D
2016. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Barmit elvarhatsz, csak olyan igenyekkel lehet, hogy hoppon maradsz.

A pua meg oriasi hulyeseg. Alacsony intelligenciaszintu noknel lehet, hogy egy ejszakara bevalik, de komoly parkapcsolatot ilyen hozzaallassal nem fogsz talalni.

21/L

2016. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehet barmilyen elvarasod. De egy szakadt prostin kivul mast nem tudsz felszedni PUHA hozzaallassal.
2016. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet akár milyen dumád, ha külsőre nem jössz be, akkor nem jössz be és kész.

Ha jó fej vagy és humoros, esetleg lehetsz haver, de semmi több.


A pua fa.szságokra annyit költesz, amennyit jól esik, de nem leszel tőle vonzóbb.

2016. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

A Pua nagyon is jó ,hiszen ha fogalma sincs mit mondjon nyitásnak,hogy reagáljon az állandó shit tesztekre amivel a nők tesztelik a férfiakat, akkor nem is lesz esélye.


Teljesen mindegy kit szed fel eleinte,maga a felszedés mennyisége és sikerességi százaléka fogja megadni azt az önbizalmat ami majd később egyre jobb nők felé vezeti.Szóval be kell próbálkozni sok helyen, ugymond sörétessel lőni ,egy csak betalál a nagy számok törvénye alapján.

Mellesleg sok irigy nő szakadt prostinak meg buta libának nevezi a nálánál szebb és sikeresebb nőket :D

2016. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

Buta libának és szakadt prostinak azt hívjuk, aki olyan lúzerrel is kefél, aki csak pua sz.arságokkal mer csajozni. ;)

A sikeres nő nekem nem azt jelenti, hogy több faxt fogott, mint kilincset. ;)


Ha egy pasi ronda, nincs esélye. Kár ezen szépíteni.

2016. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenki tanulja valahonnan a csajozást,van aki pua tanfolyamról,van aki haverjaitól ,tesójától, filmekből ellopott klisékből ,vagy millió kudarc után saját hibájából. Lehet tanulni sebészetet is saját kudarcokból ,eleinte gondolom az ősidőkben így is ment,de nem jobb az összegyűlt ismereteket átadó iskolában tanulni ezt? Szerintem igen. Ugyanúgy mint bármely szakma a csajozás is kitanulható. Külsőn nem változtat,de ha eddig 20ból 2 nőnek tetszettél külsőre ,de elszúrtál egykét shit tesztet ,és azért elhajtott ,akkor a tanultak alapján annál a kettőnél már sikered lesz és már megérte.
2016. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg van rá az esély, hogy jó nőt szedhess fel. A kinézet relatív dolog, mindenkinek más jön be és attól, hogy valaki jól néz ki nőként még nem feltétlenül csak a külsőségek fontosak nekik. Én nekem alapfeltétel egy párkapcsolatban, hogy a páromnak legyen jó humorérzéke, mert én is szeretek viccelődni és fontos számomra, hogy a partnerem tudja ezt értékelni.
2016. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!