Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye ha jó a dumám és jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ha jó a dumám és jó a humorom akkor külsőbe lehet nagyobb elvárásom mint amit nyújtani tudok?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és vékony de jó nőre vagyok. Mindenki azt mondta ezt lehet hallani a PUA táborokba stb.hogy jó duma és humor kell és jó nőket lehet szerezni. Akkor így ha kiképeznek egy ilyen táborba jó nőket Fogok tudni szerezni csúnya pasiként?
2016. szept. 3. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy mindenki azt hiszi, jó a dumája, a humora, és a stílusa. De ritkán van így. :D
2016. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha tenyleg jo akkor igen.
2016. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. A duma és a humor nem számít a nőknek, csak a külső. Alacsonyan pedig sajnos semmilyen nőd nem lehet, nemhogy jó nőd.
2016. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Láttam már egy pár ronda pasit nagyon jó nővel és gazdagnak sem nevezhetőek.


Tudod, hogy mi volt nekik, ami rengeteg emberben hiánycikk? Jó jellem. Olyan ember volt, aki megtudta mozgatni a nő fantáziáját. Nyitott, barátságos, vicces, stb...

2016. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!