Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelt kérdés

A kemény muzsikák rajongójaként úgy döntöttem, hogy szerencsét próbálok a málha. hu-n is. A részletes keresésben megadtam, hogy a nő egyáltalán ne igyon és ne dohányozzon, de nem volt egy találat sem... Tényleg nincs egy absztinens ember sem a súlyosabb muzsikát preferáló lányok közül a lakhelyem környékén? Túl sokat várok el ezzel? (Itt megjegyezném, hogy nem csak az extrém muzsikát kedvelő lányok érdekelnek!)


20/F


2016. szept. 15. 19:09
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Neked már csak a fejedbe hiányzik egy. :D
2016. szept. 15. 20:16
 42/53 A kérdező kommentje:
Ja, érzékeny vagyok, bajod? Ms. Keményke. :D
2016. szept. 15. 20:16
 43/53 anonim ***** válasza:
95%

A malha.hu rock/metál/punk és ezek egyéb fajtáit szerető embereknek létrehozott ismerkedő és társkereső oldal (és az ismerkedés alatt a barátkozást értem.)


Egyébként szerintem butaság elvárni, hogy valaki soha ne igyon alkoholt, az nagyon ritka, hogy valaki soha ne igyon alkoholt.

Születésnapokon még én is le szoktam gurítani egy krémlikőrt. :)


Az oldal egyébként szerintem jó, az emberek többnyire barátságosak, bár kivétel mibdig van.


Kérdező, próbálj más kategória szerint keresni. Nem csak az antialkoholista és az alkoholista létezik.


Viszont mielőtt ismerkedni kezdesz, gyakorolj önuralmat és fejleszd magad, mert a kommentjeidben produkált stílus taszító és undorító.


20N

2016. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
#44 Nyugi, nem mindenkivel vagyok ilyen. De ha a legkisebb mértékben is megtámadnak, lemegyek alpáriba, de nagyon durván.
2016. szept. 15. 20:18
 45/53 A kérdező kommentje:
Sokat b.aszogattak életemben, én miért ne tehetném meg, legalább neten keresztül? Jó, persze, nyilván csak azt illetem ilyen szavakkal, aki megérdemli.
2016. szept. 15. 20:20
 46/53 anonim ***** válasza:
91%

Hú, de le lettem pontozva. x)


Nem tudom, te hogy vagy vele, de ha engem támadnak sem megyek le alpáro stílusba. Én többnyire megpróbálom kultúrált emberként megoldani az ilyen helyzeteket.

2016. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Én nem kulturáltkodok. Tropára van menve az idegrendszerem, a lelkem is sérült. Az ember adja csak önmagát.
2016. szept. 15. 20:28
 48/53 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernél Magyarországon ez jelen van, mégsem mindenki reagál alpári módon a sértésekre.


Hidd el, ha elkezdesz ismerkedni egy nővel és hirtelen hasonló stílusban reagálnál neki, rögtön elvágnád magad nála, ha kicsit is értelmes.


Ha pedig az alpári stílussal vagy önmagad, az szomorú. Próbáld fejleszteni magad. :)

2016. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Szűzként fogok megdögleni, sajnos. De hát ez van, bele kell törődni.
2016. szept. 15. 20:37
 50/53 A kérdező kommentje:
Nyilván suliban elfojtom a dühömet. Ma is felk.úrtak. Itt meg legalább kicsit visszaadhatom a bántásokat.
2016. szept. 15. 20:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!