Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelt kérdés

A kemény muzsikák rajongójaként úgy döntöttem, hogy szerencsét próbálok a málha. hu-n is. A részletes keresésben megadtam, hogy a nő egyáltalán ne igyon és ne dohányozzon, de nem volt egy találat sem... Tényleg nincs egy absztinens ember sem a súlyosabb muzsikát preferáló lányok közül a lakhelyem környékén? Túl sokat várok el ezzel? (Itt megjegyezném, hogy nem csak az extrém muzsikát kedvelő lányok érdekelnek!)


20/F


2016. szept. 15. 19:09
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
És milyen doktor leszel, te beképzelt f.asz? :D Az IQ-d nem ezt mutatja. :D De amúgy gondoltam, hogy egyetemista vagy, azok ilyen barmok. :D
2016. szept. 15. 19:52
 22/53 A kérdező kommentje:
Menjél, azt' folytasd a plagizálást, te s.eggarc. :D Önerőből egy mondatot sem tudnál összehozni, az is fix.
2016. szept. 15. 19:53
 23/53 A kérdező kommentje:
Hajjaj, most készül a beoltós komment. :D
2016. szept. 15. 19:54
 24/53 anonim ***** válasza:
90%

egy az, hogy ritka idétlen elvárás

a másik meg, hogy ilyen alpári stílussal semmilyen nőd nem lesz, mindegy mi az elvárásod

2016. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
3...2...1...
2016. szept. 15. 19:55
 26/53 anonim ***** válasza:
46%
146os iqm van, de nem baj. Önerőből biztos nem, ja igen, egyetemista vagyok, bocsi. :)
2016. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Trollkérdés. Nem rossz, de sajnos kicsit átlátszó. Ugyanakkor a kérdező aktivitása értékelendő, bár kicsit egyhangú. Nálam 6/10. Nálatok?
2016. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Netes teszten nekem is megvan vagy 16O az IQ-m, de a valóságban csak 12O. :( Vonj le te is 4O pontot nyugodtan. :D
2016. szept. 15. 19:59
 29/53 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy pontosan mit jelent a nehezebb/keményebb/extrém "muzsika"? Mert a jelzők alapján nekem jó kis rock/metál jut eszembe, de a muzsikáról meg a lagzis mulatósok meg cigányzenekar. Mondjuk, most hogy így mondod, akár még lehet, hogy van a kettővel átfedés, elvégre ha a Dalriada népszerű, akkor az Aranyeső death metal feldolgozására is tuti lenne kereslet... És az még akár extrémnek is számítana...


Egyébként nem valószínű, hogy csak az alkohol és dohányzás iránti merev hozzáállásod miatt nem találsz nőt. Ritka undorító stílusod van.

2016. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Nem trollkérdés, Mr. Torma-1. :D
2016. szept. 15. 20:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!