Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelt kérdés

A kemény muzsikák rajongójaként úgy döntöttem, hogy szerencsét próbálok a málha. hu-n is. A részletes keresésben megadtam, hogy a nő egyáltalán ne igyon és ne dohányozzon, de nem volt egy találat sem... Tényleg nincs egy absztinens ember sem a súlyosabb muzsikát preferáló lányok közül a lakhelyem környékén? Túl sokat várok el ezzel? (Itt megjegyezném, hogy nem csak az extrém muzsikát kedvelő lányok érdekelnek!)


20/F


2016. szept. 15. 19:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
91%
Jó szerintem neked nem igazán kell elvárásokat kitalálni, mert ilyen reakciókkal világi gyökér lehetsz. Első vagyok, na most oltottalak be. :)
2016. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Jaj, mert ti szentek vagytok, mi? F.aszparasztok...
2016. szept. 15. 19:42
 13/53 anonim ***** válasza:
96%
Ember, 20 éves vagy és csak ebben a négy sorban háromszor használtad a "muzsika" szót. Mit vársz a lányoktól, ha a szaharai szél is lassabban szárítja a bugyikat, mint a személyiséged. Add fel és engedd, hogy a génjeid eltűnjenek a természetes szelekció süllyesztőjében.
2016. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Élőben már nem lenne ekkora pofátok.
2016. szept. 15. 19:42
 15/53 A kérdező kommentje:
Upsz, a szóismétlés véletlen. De attól még nem én vagyok a gyökér, te tormag.eci...
2016. szept. 15. 19:44
 16/53 A kérdező kommentje:
Van a gyk-nak egy tábora, akik munkanélküli, unatkozó, kisebbségi komplexusos egyénekből állnak, akik élvezik, hogy feszültséget generálhatnak. Lúzerek vagytok mind. :D
2016. szept. 15. 19:48
 17/53 A kérdező kommentje:
Úgy felb.asztatok, hogy még fogalmazni sem tudok.
2016. szept. 15. 19:49
 18/53 anonim ***** válasza:
42%
1 év és Doktor úrnak szólíthatsz csak, szóval nyugodjál meg csicska gyerek :DDDDD
2016. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Selejt vagyok, tényleg el kéne ásnom magam. :(
2016. szept. 15. 19:50
 20/53 anonim ***** válasza:
:D Bazeg, de nagy arc vagy :D Lol, nőd viszont ilyen alapon sose lesz, az is biztos. Vegyél vissza magadból egy kicsit, és akkor talán lesz egy hangyányi esélyed.
2016. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!