Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg akkora elvárás?

Figyelt kérdés

A kemény muzsikák rajongójaként úgy döntöttem, hogy szerencsét próbálok a málha. hu-n is. A részletes keresésben megadtam, hogy a nő egyáltalán ne igyon és ne dohányozzon, de nem volt egy találat sem... Tényleg nincs egy absztinens ember sem a súlyosabb muzsikát preferáló lányok közül a lakhelyem környékén? Túl sokat várok el ezzel? (Itt megjegyezném, hogy nem csak az extrém muzsikát kedvelő lányok érdekelnek!)


20/F


2016. szept. 15. 19:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
70%
Az antialkoholizmust elvárni nettó hülyeség. Én ezt úgy mondom, hogy én 1 évben iszok 1 felest Szilveszterkor, meg 1-et szülinapomkor, amikor itt vannak a haverok és ennyi. Nekem egyszerű oka van, nem is szeretem, és nem is bírom. Viszont a barátnőmet ezért megszólni sose szóltam meg. Jó, tény, nem issza magát sose hányásig meg ilyenek, de most ha ő megiszik pár pohárkával, akkor engem az miért zavarna? Sőt, ha kicsit spicces, akkor olyan aranyosra issza magát, hogy megzabálom. Nem itatom vagy ilyenek, de egyáltalán nem zavar ha iszik. A cigi téma kicsit más. Nyilván én ezzel se élek. Ott a láncdohányosság zavarna, de most ha buliba elszívna 1-2 szálat, vagy hétköznapokon ilyen napi 3-4-et, az nagyon nem zavarna. A napi doboz már igen. De ez csak az én véleményem. 23/F
2016. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
53%

Absztinensből kevesebb van, mint alkoholistából :)

Nem tudom ezen miért vagy meglepve.

2016. szept. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Na, tessék, az 1-es válaszoló is a torkomnak ugrott. Miért baj az, ha valaki antialkoholista???
2016. szept. 15. 19:24
 4/53 anonim ***** válasza:
42%
Ember, olvasd már el, én is az vagyok.. Ha te le szeretnéd redukálni a barátnőjelöltedet a 20 éves csajok 1%-ára akkor várd el az antialkoholizmust, hajrá :D
2016. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Mit ne mondjak, elég szar a lányok felfogása.
2016. szept. 15. 19:30
 6/53 anonim ***** válasza:
82%

Az hogy nem szeretnél alkoholistá teljesen egyetértek veled, de hogy azt váod el hogy egyáltalán ne igyon elég érdekes.

Mi van ha neki néha napján 2-3 honapban egyszer jol esik egy buliban meginni 2 felest? Vagy Szilveszterkor, szülinapkor koccintani?

2016. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
54%

#3 végtelenül ostoba vagy, ha azt hiszed, hogy az első válaszoló a torkodnak ugrott. Iszonyú tudatlanságra vall, ha azt hiszed, hogy a feltételek szabásával nem fog csőkkenni a lehetőségek száma, extrém esetben a 0-ra. Én is mondhatnám hogy szeretnék egy szűz, perfekt kínaiul beszélő spanyol szaxofonos csajt, aki jó gyrost tud sütni, de nem vagyok olyan balphasz, hogy ne készüljek fel a lehetőségre, hogy ilyen a világon nincsen.


Na ilyen az amikor a torkodnak ugranak.

2016. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
7-es, te mekkora egy tahó vagy, b.aszd szájba...
2016. szept. 15. 19:37
 9/53 A kérdező kommentje:
Ez miért extrém eset, te nyomoronc?
2016. szept. 15. 19:38
 10/53 anonim ***** válasza:
53%
#8 na látod? Ez is torolnak ugrás. Nem az it az első írt. :)
2016. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!