Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn milyen ez a bemutatkozó szöveg?

Figyelt kérdés
Hahó!Tudatni szeretném az egyedülálló Lányoknak,hogy itt vagyok,hatalmas,szívvel,szeretettel,egészségesen,s várom a hasonló helyzetben lévő csajok jelentkezését,hogy üssük el közösen az időt,hisz oly rövidke ez az élet :) Nem vagyok már fiatal 37,de a legjobb korban vagyok. :) Termetem 164,tehát nem verem be sehol a fejem :) Súlyom 76 kiló,szeretem a hasam,de persze,van ott azért izom is :) Fekete rövid hajam van,de kezdek sármosodi,jönnek az ősz hajszálak.Szemem barna, de jól látok velle :) Nem vagyok Herceg fehér lovon,de rendes értékekkel rendelkezem pl. ilyenek kedves,aranyos,őszinte,hűséges és romantikus.Nem feltétlen ebben a sorrendben :) Nem szeretek képről ítélni és engem se arról ítéljél,ha kérhetem.Persze, nem vagyok tökéletes,de ki az...?Van lakásom,amit egyedül tartok rendben,mosok,főzéssel is próbálkozom,és szeretek kertészkedni is.Magamról még annyit hogy nincs gyermekem,ha rendben találjuk egymást,idővel össze hozhatunk egyet :) Budapesttől 25 km-re lakom Üllőn.Ha kicsit is felkeltettem az érdeklődésed ,írj bátran .Válaszolok!!!Bízom benne,hogy újra rám talál a nagy szerelem
2016. szept. 12. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is túl jópofizós. "Az üssük el együtt az időt" kifejezés arra utal, hogy semmi komolyat nem akarsz. A leendő gyerekre való utalást is kihagynám, annak itt még nincs helye. A sok smiley meg olyan erőltetettnek hat. Jah és mindenképp a javított helyesírással tedd fel, mert ez így ciki.

27/N

2016. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Számomra iszonyú erőltetett...
2016. szept. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az 5ös javításait fogadd meg. Amúgy nem rossz, de szerintem a nincs gyerekem után fejezd be azt a mondatot, ez a majd csinálunk már túl gyors.
2016. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy olyat az életben nem tudsz írni amibe nem kötnek bele egyesek. Nem mindenkinek kell megfelelni csak egy célcsoportnak, azon belül egy nőnek.
2016. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!