Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez jó bemutatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó bemutatkozó szöveg? Mit/min lehetne alakítani?

Figyelt kérdés

Főleg a 22-30 -s nők véleményére lennék kíváncsi!


,,A Társkereső legújabb ajánlata!


Koala: Vidám, nyitott természetű, humoros, könnyen barátkozom az emberekkel.


A nevem állati, mégsem vagyok egy állat. Viszont bennevagyok az állatságokba, szeretnék kipróbálni minden az ésszerűség határain belül. Vagy néha kívül is.


Szeretnék hosszú sétákat a vároban veled, lehet hogy épp Te leszel az akivel ezt véghezviszem...?! Túrázás, buli a haverokkal, vagy akár egy meghitt, jóízű beszélgetés. Külön piros pont, ha bújós, kommunikatív és dekoratív (nem plázás, ribis külső) vagy.


Ez és még sok más extrával rendelkezem, Én, vagyis Koala!


(28/f)"


2016. aug. 1. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy reklám, de akár hatásos is lehet. :D
2016. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, az a célom, hogy ,,eladjam" magam, felfigyeljenek rám. Vagy maradjak a hagyományos, xy vagyok, szeretem ezt meg azt, keresem ezt meg az ilyen lányokat, bla bla? :)
2016. aug. 1. 21:40
 3/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem borzalmas.

Ez bennem olyan érzést kelt, mintha feltűnési viszketegséged lenne.

A helyedben inkább leírnám a legfőbb tulajdonságaimat és eszem ágában sem lenne a ribis külsőt emlegetni.



Ne érts félre, nem akarlak megbántani, ez az őszinte véleményem.

2016. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindegy. Ez csak a köret, a hús a külsőd a tányéron. És mindegy mi a köret, ha a hús jó. Ha meg rossz akkor alig-alig javít rajta a de luxe köret.
2016. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Dehogy, semmi gond. azért tettem fel a kérdést, hogy min, vagy mit kell változtatni. Köszönöm!


Ezekszerint a hagyományos, xy vagyok, ezt meg ezt szeretem, keresem a páromat... jobban bejön?

2016. aug. 1. 21:45
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem jobban bejönne, igen. Tudom, hogy mindenki a pozitív tulajdonságait írja le és azt is, hogy ezek csak támpontok, de akkor is jobban esik ahhoz igazodni, mint egy nagy "AKCIÓS VAGYOK" táblához :)


Viszont ez csak az én véleményem, nem minden nő gondolkodik egyformán.

2016. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hááááát...


Én gáznak tartom. Vannak benne jó gondolatok, viszont egy pár helyesírási hiba is. A zárójelben lévő szavakat én elhagynám. Koala? :D

2016. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#5


Ha mellé Mr.Menőarc vigyorog a képen akkor sajnos igen.

2016. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A Koalán én is röhögtem, csak vártam, hogy más említse meg először, mert nem akartam megsérteni a kérdezőt. :D
2016. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez "kicsit" erőltetett...

De nem vagyunk egyformák. Valaki lehet, hogy humorosnak fogja tartani.

2016. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!