Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez jó bemutatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó bemutatkozó szöveg? Mit/min lehetne alakítani?

Figyelt kérdés

Főleg a 22-30 -s nők véleményére lennék kíváncsi!


,,A Társkereső legújabb ajánlata!


Koala: Vidám, nyitott természetű, humoros, könnyen barátkozom az emberekkel.


A nevem állati, mégsem vagyok egy állat. Viszont bennevagyok az állatságokba, szeretnék kipróbálni minden az ésszerűség határain belül. Vagy néha kívül is.


Szeretnék hosszú sétákat a vároban veled, lehet hogy épp Te leszel az akivel ezt véghezviszem...?! Túrázás, buli a haverokkal, vagy akár egy meghitt, jóízű beszélgetés. Külön piros pont, ha bújós, kommunikatív és dekoratív (nem plázás, ribis külső) vagy.


Ez és még sok más extrával rendelkezem, Én, vagyis Koala!


(28/f)"


2016. aug. 1. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kevés lánynak imponál: benne vagyok az állatságokba

Ne írd ki, hogy ne legyél ribi pláza cica stb..

Az utolsó mondat az kész. Mindent visz. 😃


Amúgy tényleg figyelem felkeltő és vicces. Túlságosan is az. A te szempontodból viszont nem előny, mert nem azt a benyomást kelted amit szeretnél.

Kb. tizenévesek írnak ilyen stílusban, egy normál nő hanyatt fogja dobni magát tőle.

2016. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon marketing szagú az egész,ès szerintem is erőltetett..nem hiszem hogy bármelyikkel is sikered lesz,már bocsi.. írj valami egyszerűt,ami rövid,de lènyegre törő (a kevesebb ilyenkor több),ja,és csempéssz bele valami titokzatosat..ami felkelti a nők érdeklődését (tudod,a nők szeretik ha egy férfi titokzatos).. az a lényeg,hogy kíváncsi legyen rád,többet akarjon tudni rólad..meg akarjon ismerni ;)

De egy jó bemutatkozó szöveg mellé nem árt egy "ütős" kép sem..ez alatt azt értem, hogy legyen előnyös..de nézz jól utána,mert egy tökéletes profilkép megalkotása nem egyszerű,de kulcsfontosságú :) SOK SIKERT!

2016. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon mesterkélt, Olyan Humor Harold feelingje van. Egyszer megemelem a kalapomat a szöveg szellemessége előtt, de egyébként nem találom vonzónak egy férfinél, akivel ismerkednék.
2016. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hááát... bocsánat, hogy ezt mondom, de ezt még olvasni is kínos. Megismerkedtem egyszer egy sráccal, aki hasonló szöveget nyomatott, és naggggyon-naggggyon rossz emlékek fűznek hozzá. Lehet, hogy csak emiatt érzem kellemetlennek ezt a bemutatkozást is amúgy... Mindegy, számomra nem ez az a fajta humor, ami felkelti az érdeklődésemet.
2016. aug. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, h jó sokat túlórázhattál, míg kiizzadtad magadból ezt a szöveget.


Nem jön át az a természetes, laza humor, amit el akartál érni. Van olyan ember, aki csak úgy szól valamit és felröhögsz, mert nem bírod ki. Van olyan, akinek a gesztusai baromi jók vagy a mimikája, amivel előad egy történetet. szerintem találd meg, h neked melyik áll jól, melyik vagy te, és azt vesd be ismerkedéskor.

2016. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tehát a válaszadók 90 %-a gondolja, hogy ez így GÁZ! :) Örülök neki, valóban beletelt egy kis időbe, még megfogalmaztam, de ez csak egy próba volt magam felé is. Valóban nem ilyen vagyok, csak próbáltam valahogy ,,eladni magamat" ! Köszönöm a segítséget és a javaslatokat! Megpróbálok egy másik bemutatkozó szöveget kreálni :D
2016. aug. 2. 18:37
 17/19 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdést engedj még meg nekem :D

Kicsit sem mérgelted fel azon magad, hogy teljesen feleslegesen melóztál? :D

2016. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én sok sikert kívánok! Ne add fel, majd csak össze jön egy jó kis bemutatkozó szöveg!:)
2016. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17. Hm...Nem! Rengetegszer regisztráltam már társkeresőre, újra-és újra. Mindig valami mást találtam ki, úgyhogy nem bosszankodok emiatt. :D
2016. aug. 2. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!