Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez egy jó bemutatk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó bemutatkozó szöveg 32 éves nőként?

Figyelt kérdés

Kedves Látogató


Kedves, megbízható, mosolygós vidám nő vagyok.


Kizárólag megbízható magas sportos jóképű értelmes határozott céltudatos férfias férfit keresek.


Akik több nővel ismerkednem egyszerre és hosszas levelezgetésre vágynak, kíméljenek.


2016. júl. 31. 10:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

"Kizárólag megbízható magas sportos jóképű értelmes határozott céltudatos férfias férfit keresek. "


sírok xDDDD

2016. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát a harmadik mondatod után, egy normális férfi, még akkor is kiikszel, ha ezek pont meg vannak benne :DDD
2016. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Tökéletes, ha te meg nagymellű, vékony, házias nő vagy.



(egyébként aki ezt leírja, azzal nem az a baj, hogy mire vágyik, hanem, hogy olyan sótlan, hogy ásítok mire végigolvasom. Egyéniség, egyediség 0)

2016. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha én jóképű, sportos stb férfi lennék sietősen távoznék az oldaladról.


De ugye nem vagyok, ahogy a gyakorisok többsége sem, szóval csak bátran :)

2016. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

Második mondatod után akkor is menekülnék, ha te meg egy top 10-es fitneszkirálynő vagy!

Hogy miért?

1. Külső alapján ítélsz, és egyáltalán nem fontosak neked a belső értékek, csak hogy lehessen a pasival megjelenni és dicsekedni vele minden ismerősödnek. (Nekem ez jön le.)

2. Megkérdőjelezem, hogy ha ilyet keresel, akkor te is ilyen lehetsz, és egy pasi nem éhen pusztulni akar a párja mellett, aki lehet, hogy Norbi felszentelt papnője. Házias vagy? Le tudsz tenni egy tál meleg ételt az asztalra, amit te készítettél? Nem? Akkor max nőci vagy, és nem nő. (Nőci = egyszer használatos pisztolytáska)

3. A harmadik mondatodat ötször olvastam el, és sejtem mit szerettél volna leírni, de könyörgöm. 3 sorból az utolsó nem jön össze?! IQ? Nuku?


28/F

2016. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A legböszmébb Feri ***** válasza:
100%
"Szia! Kitti vagyok, és lenyelem :P"
2016. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

a leírásodból az jön le, hogy felszínes vagy és többet vársz el egy kapcsolattól, mint amit nyújtani tudsz...


23F

2016. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem. Túl keveset, semmitmondó dolgokat mondasz el magadról (olyan dolgokat, amik alapnak számítanak), és ehhez képest az elvárásaid az egekben vannak. Legalább akkor írj már arról is, hogy te mennyire vagy értelmes, vagy szép... plusz azért a hobbijaidról, valami különlegeset.


Ja és a helyesírásra figyelj oda, mert ez így botrány (felsorolásnál vesszők stb.). Egy értelmes férfi meglát egy ilyet, sírva rohan el...

2016. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

először, szerintem az értelmes, életvidám, humoros sokkal jobb csomag, mint ez, amit itt felvezettél.

Másodszor meg,légy oly szíves,magyarázd már el nekem, mit takar nálad a férfias férfi.

Harmadszor, az általad keresett korosztály azon tagjai,akik céltudatosak, és hosszútávú párra vágynak, régen találtak ilyet, ne reménykedj :D

2016. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Noren1989 ***** válasza:

Nem kifejezetten az.


26/F

2016. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!