Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez egy jó bemutatk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó bemutatkozó szöveg 32 éves nőként?

Figyelt kérdés

Kedves Látogató


Kedves, megbízható, mosolygós vidám nő vagyok.


Kizárólag megbízható magas sportos jóképű értelmes határozott céltudatos férfias férfit keresek.


Akik több nővel ismerkednem egyszerre és hosszas levelezgetésre vágynak, kíméljenek.


2016. júl. 31. 10:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy troll, de a lényegen nem változat, valóban létezik a jelenség, sok ilyen nő van sajnos :(
2016. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Kinézel 50-nek,írni tanulj meg. Felszínes vagy.

Neked egy macska sem való.

2016. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nem csúnya, de a szöveg miatt nem írnék rád az tuti.
2016. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Egyébként itt a profilom és nem tudom mi ez a lehurrogás.. :( "


Ha tényleg te vagy, és tényleg nem érted, akkor áruld el, hogy szerinted pl. én, mint "megbízható magas sportos jóképű értelmes határozott céltudatos férfias férfit" miért akarnék rád írni?


A nagy elvárásaidon kívül mi olyan dolog van az adatlapodon, ami picit is felkelthetné az érdeklôdésemet? Az égvilágon semmi. Két értelmes mondatot nem írtál le magadról. Nem tudhatom, hogy azért nem, mert egyszerûen nem is tudsz, vagy szimplán csak ennyire igénytelen vagy, de ez igaziból lényegtelen is.


Tehát alapból semmit nem tudsz kínálni. Emellett meg röhejesen hat, hogy az elvárásaid tisztára irreálisak - mi az, hogy mással ne levelezzen közben?

Az adatlapod arról se gyôzz meg, hogy egyáltalán annyira komolyan vegyelek, hogy rád írjak. Azon meg csak röhögni lehet, hogy eközben meg még kizárólagosságot is követelsz a szôke hercegtôl úgy, hogy közben te arra nem vagy képes, hogy 2 értelmes mondatot magadról leírjál, hogy miért vagy különb a többi kismillió tök ugyanilyen igénytelen übergagyi adatlapos lánykánál.


Szóval ha ez tényleg a te adatlapod, akkor azt mond el nekem, hogy szerinted miért akarnék ezek alapján pont rád írni?

2016. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azanyjaköcsögit! :D
2016. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog más adatlapjával visszaélni, ejnyebejnye felháborodott csúnyafiú kérdező :D
2016. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


A többi válaszadónak igaza van! Javarészt meg is válaszolták már miért, de hátha ezt is olvasod.

A "Kedves Látogató" és "Kedves, megbízható, mosolygós vidám nő vagyok." részig teljesen jó, igaz nem sok kiindulópont de legalább van valami.

(Tipp: Írj valami személyeset magadról (pl: szeretek bázisugrani vagy bármit csak hogy adj kapaszkodót annak, aki rád szeretne írni.)


És hmm, azután. Azután már kezdtem magam kényelmetlenül érezni.


- "Kizárólag"

Nem, ilyennel nem tanácsos indítani.


- "megbízható magas sportos jóképű értelmes határozott céltudatos férfias férfi"

Jaj.. Ez itt.. Csak nem! Nem..Nem..Nem!


Egyrészt a legtöbb szubjektív mérce dolga lásd: magas,sportos,jóképű,határozott,céltudatos,férfias

A "megbízható" és "férfi" az maradhat:).


Azután pedig..

"Akik több nővel ismerkednem egyszerre"


Hát..Ha eddig nem sikerült, akkor most már biztosan NULLA egészre redukáltad az elvárásoknak megfelelők számát.

(Tipp: Nincs, ismétlem NINCS olyan férfi sem társkeresőn, sem az ÉLETBEN aki egyszerre csak egy nővel ismerkedik.)


Végül a "hosszas levelezgetésre vágyók" mint én ezzel kiestem végérvényesen:)).

Pedig az összes többi szinte passzolt rám brühühü:)).


Szummázva.

Nem, nem és nem a válasz.

Elriasztod csak vele a "normális" férfiakat, és ezzel csak azt éred el, hogy olyanok írnak akik:

-a) végig sem olvasták, és rendszerint egy dickpic-el kezdenek.

-b) végig olvasták, de az IQ szintjük egy leveskockához konvergál és nem értették amit írsz.

-c) Trollok vagy esetleg anyagi támogatást ígérők.


Remélem segítettem.

Üdv!

2016. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!