Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn milyen ez a bemutatkozó szöveg?

Figyelt kérdés
Hahó!Tudatni szeretném az egyedülálló Lányoknak,hogy itt vagyok,hatalmas,szívvel,szeretettel,egészségesen,s várom a hasonló helyzetben lévő csajok jelentkezését,hogy üssük el közösen az időt,hisz oly rövidke ez az élet :) Nem vagyok már fiatal 37,de a legjobb korban vagyok. :) Termetem 164,tehát nem verem be sehol a fejem :) Súlyom 76 kiló,szeretem a hasam,de persze,van ott azért izom is :) Fekete rövid hajam van,de kezdek sármosodi,jönnek az ősz hajszálak.Szemem barna, de jól látok velle :) Nem vagyok Herceg fehér lovon,de rendes értékekkel rendelkezem pl. ilyenek kedves,aranyos,őszinte,hűséges és romantikus.Nem feltétlen ebben a sorrendben :) Nem szeretek képről ítélni és engem se arról ítéljél,ha kérhetem.Persze, nem vagyok tökéletes,de ki az...?Van lakásom,amit egyedül tartok rendben,mosok,főzéssel is próbálkozom,és szeretek kertészkedni is.Magamról még annyit hogy nincs gyermekem,ha rendben találjuk egymást,idővel össze hozhatunk egyet :) Budapesttől 25 km-re lakom Üllőn.Ha kicsit is felkeltettem az érdeklődésed ,írj bátran .Válaszolok!!!Bízom benne,hogy újra rám talál a nagy szerelem
2016. szept. 12. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon kedves, csak egy kicsit sok a "de". Abból vegyél lejjebb, nem kell minden mondat végére betenni egy erőltetett humort.
2016. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tök jó, de hangyányit lehetsz magabiztosabb is. Csak egy hangyafasznyit.
2016. szept. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de a kutya se olvassa el manapság az adatlapod...

A modernebb társkeresőkön már nincs is bemutatkozás, csak profilképet lehet lájkolni meg x-elni.

2016. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mivel gondolom képet is raksz ki, így simán kihagyhatod a hajad meg a szemed. De most komolyan, ki a frászt érdekel hogy milyen színű a szemed?


Meg "Lányok"? Aztán pedofil papnak néznek a végén. Egyébként nem rossz. Az adatlapodon valószínűleg a lakhelyedet is ki meg lehet jelölni, így annyi is elég hogy egy köpésre laksz Budapesttől. A 25 km soknak tűnik azoknak az analfabétáknak, akik majd olvassák. Pedig az 1-es villamos útvonala önmagában 17 km. Még a végén azt hiszik hogy román vagy. :)


Ellenőrizd majd a helyesírást is. Egyébként tökjó!

2016. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hahó! Tudatni szeretném az egyedülálló lányokkal, hogy itt vagyok! Hatalmas szívvel, szeretettel, egészségesen, s várom a hasonló helyzetben lévő csajok jelentkezését. Üssük el közösen az időt, hisz oly rövidke ez az élet :) Nem vagyok már fiatal, 37, de a legjobb korban vagyok. :) Termetem 164, tehát nem verem be sehol a fejem :) A súlyom 76 kiló, szeretem a hasam, de persze van ott azért izom is :) Fekete rövid hajam van, de kezdek sármosodi - jönnek az ősz hajszálak. A szemem barna, de jól látok vele :) Nem vagyok herceg fehér lovon, de rendes értékekkel rendelkezem. Például kedves, aranyos, őszinte, hűséges és romantikus vagyok - nem feltétlen ebben a sorrendben :) Nem szeretek képről ítélni, és engem se arról ítélj meg, ha kérhetem. Persze nem vagyok tökéletes, de ki az? Van lakásom, amit egyedül tartok rendben, mosok, a főzéssel is próbálkozom, és szeretek kertészkedni is. Magamról még annyit, hogy nincs gyermekem, de ha rendben találjuk egymást, idővel összehozhatunk egyet :) Budapesttől 25 km-re lakom Üllőn. Ha kicsit is felkeltettem az érdeklődésed, írj bátran: válaszolok!!! Bízom benne, hogy újra rám talál a nagy szerelem.



Kicsit korrektúráztam, ha nem gond.

2016. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit jópofizós, de a nőknek lehet, hogy bejön majd.
2016. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is jópofizós, valamint a sok smiley és a tripla felkiáltójel miatt kissé infantilis hatást kelt. Nekem nem tetszene.
2016. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
kimaradt, hogy nem verem be sehol a fejem, ellenben mást szívesen bevernék...
2016. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 ez most meglepett. Kicsit szokatlan tőled a humor. :) de inkább a térdét verje be mindenhova, mert 164 cm-el nem sok akadályba ütközhet. :)
2016. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
teljesen mindegy mit és hogy írsz ,mert el se olvassák csak a képet nézik .Ha jóképű magas kigyúrt vagy elég egy "mizú ismi?" felirat is.
2016. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!