Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a rossz természetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a rossz természetem miatt hagynak el a pasik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már boldog lenni szinte már görcsösen keresem a boldogságot de minél jobban szeretném annál jobban nem sikerül. A volt pasim azért szakított velem mert állítása szerint változtatnom kell magamon mivel rossz a természetem. Az a baj velem hogy mindenem felkapom a vizet ideges vagyok és csúnyán beszélek. Ja meg másokat megszólok akin látom hogy nem szimpi és utál engem. Nem tudom hogy változhatnék meg mert ha így folytatom soha nem lesz párom. Szerintetek mi tegyek? Hogy változtathatnék a modoromon?
2016. szept. 11. 08:45
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Gátlástalan vagy ám te meg a bunkó hogy beszélsz velem ki vagy te ismersz? mert szerintem nem akkor mit pofázol? Vegyél már vissza magadból légyszíves mert nem tudsz te semmit szerintem rólam úgy hogy ennyi.
2016. szept. 11. 14:08
 22/26 anonim ***** válasza:

nem tudom. én ennyiért még nem hagynálak el. mindenkinek vannak rossz tulajdonságai. az én barátnőmnek (meg nyilván nekem is) vannak bosszantó tulajdonságai, szokásai. meg kell beszélni, hogy ez zavar, aztán próbálni tenni ellene.

én inkább beszéltem volna veled, hogy amit csinálsz az engem nagyon zavar, és próbálj meg változtatni rajta. ha nem lennél hajlandó, akkor nyilván elhagynálak. de ha azt mondanád oké, megpróbálok jobb lenni, akkor türelmes lennék és segítenék.

2016. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy te megértesz. Úgy volt h megbeszélünk mindent de ő már sajna eldöntötte h neki ez a kapcsolat még nem megy velem legyünk barátok egyenlőre aztán majd alakul. De én ebbe nem hiszek :-( Időt se adott nekem h jobban megismerjen és ez ami fáj a mai napig is.
2016. szept. 11. 14:42
 24/26 anonim ***** válasza:
Lol. Olvasd vissza, hogy nő létedre hogyan nyilvánulsz meg.. Értelmes ember menekül a fajtádtól, te szerencsétlen.
2016. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Vagy te a szerencsétlen te ökör.
2016. szept. 11. 18:47
 26/26 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy te tudsz szeretni és hűséges vagy, de azért abba gondolj bele hogy mit ér ez ha mondjuk hetente 1x semmi hülyeségért odavágasz a másiknak... egy idő után ő meg nem fogja ezt tűrni.
2016. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!