Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a rossz természetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a rossz természetem miatt hagynak el a pasik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már boldog lenni szinte már görcsösen keresem a boldogságot de minél jobban szeretném annál jobban nem sikerül. A volt pasim azért szakított velem mert állítása szerint változtatnom kell magamon mivel rossz a természetem. Az a baj velem hogy mindenem felkapom a vizet ideges vagyok és csúnyán beszélek. Ja meg másokat megszólok akin látom hogy nem szimpi és utál engem. Nem tudom hogy változhatnék meg mert ha így folytatom soha nem lesz párom. Szerintetek mi tegyek? Hogy változtathatnék a modoromon?
2016. szept. 11. 08:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus VV-és hősnő lehetsz! Tervezed a jelentkezést?
2016. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A külsőmmel semmi baj ezt ő is mondta mert nem vagyok csúnya lány jó alakom is van vékony vagyok alacsony. Jól öltözködöm ápolt vagyok adok magamra. Itt csak a modorommal van gond szerintem.
2016. szept. 11. 09:55
 13/26 Titusztitusz ***** válasza:
5%
Pl.úgy változtathatol a modorodon,hogy MEGPRÓBÁLSZ MINDIG URALKODNI MAGADON...És ODAFIGYELNI MINDIG ARRA,hogy trágár beszéd ne hagyja el a szádat...Olyan nagy dolgok ezek?
2016. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%
Jaj nyugi, én is ilyen vagyok, ne tudd meg mennyit bántanak emiatt. Én speciel ilyen lettem, régen kedves, csendes lány voltam, mostanra valami lszakadt a sok csalódástól, bántástól és trágár lettem :D Nem menőzésből, ilyen vagyok. A párom elfogadja, tudja hogy ilyen vagyok, ha nem tetszik, ott az ajtó. Persze nem durrogok 0-24-ben, de ha valamiről/valakiről megvan a véleményem, én kimondom (a jót is). Magyar pasiknál az a lényeg hogy folyton vigyorogj, röhögcsélj, hangoskodj, rbnckodj. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom :D Tisztelet a kivételnek.
2016. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Jaj emlekszem ,mintha a film nezos sztorirol tettel volna fel egy kerdest.

es irtam ,hogy sok ilyen beszolas es stb eleg idegesito. Az enyem is ezt csinalja..mas az erdeklodesunk, en szeretem pl a pszichologiat,voltam eloadason ,aztan meg lenezoen beszologat,hogy de hulyeseg stb. Most ott tartunk ,hogy elmondom hova megyek ,de nem reszletezem ,hogy milyen volt,ha kerdezi se.


egyebkent pedig csak kicsit figyelembe kellene venned a masikat ,elobb gondolkozni mint beszelni

2016. szept. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichodráma szakkörre, az majd segít.
2016. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen lányt, mint amilyennek leírtad magadat. Nem lennék képes elviselni a páromként.
2016. szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Lehet nekem rossz a modorom a természetem de viszont azt legalább elmondhatom magamról,hogy nagyon tudok szeretni és nem vagyok olyan lány aki mindenkivel összefekszik mert mindig is hűséges lány voltam mégsem tudnak megbecsülni. Hát ha nem találok olyan pasit aki elfog ilyennek akkor maradok egyedül már nem érdekel.
2016. szept. 11. 11:26
 19/26 anonim ***** válasza:

Majd, ha megtalálod a hozzád illőt, nem fogsz durrogni, nem leszel vele bunkó. Türelem.

Ismerkedünk? ;)

2016. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szóval egy gátlástalan büdös bunkó vagy, akibe annyi intelligencia se szorult, hogy ne szarozza le más kedvenc filmjét, aztán meg csodálkozol, ha elküldenek anyádba. Én az ilyen embereket nem tűrtem meg magam körül sose. Aki olyan szinten neveletlen, hogy képtelen értelmesen véleményt nyilvánítani, vagy nem tudja, mikor van helye/ideje ennek, azzal én nemhogy nem jövök össze, hanem leépítem a kapcsolatot.
2016. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!