Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a rossz természetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a rossz természetem miatt hagynak el a pasik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már boldog lenni szinte már görcsösen keresem a boldogságot de minél jobban szeretném annál jobban nem sikerül. A volt pasim azért szakított velem mert állítása szerint változtatnom kell magamon mivel rossz a természetem. Az a baj velem hogy mindenem felkapom a vizet ideges vagyok és csúnyán beszélek. Ja meg másokat megszólok akin látom hogy nem szimpi és utál engem. Nem tudom hogy változhatnék meg mert ha így folytatom soha nem lesz párom. Szerintetek mi tegyek? Hogy változtathatnék a modoromon?
2016. szept. 11. 08:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

Persze, szakítani egyszerűbb, mint megbeszélni, esetleg

segíteni. Mindenesetre valaki olyan kellene melléd, nem

feltétlen pasi, hanem barát, barátnő, aki a jó irányba

képes terelni, és hallgatsz is rá. Ez lenne az első lépés.

2016. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Te magad is beismered hogy igen a természeted miatt...

Te sem élnél olyannal együtt aki kiakad azon hogy nem törölted el a vajas kést vagy hogy hova tetted le a cipőd vagy bármi ilyen hülyeségen:)


Hogy változtathatsz? Szimplán nem kapod fel a vizet és nem szólsz meg másokat:)

2016. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a természetem sajnos. Mivel nem terveznek hosszútávra velem,a férfiaknak csak szexre kellek
2016. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Azért konkrét példát is írhatnál, hogy mi miatt kapod fel a vizet!
2016. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Görcsösen keresni a boldogságot szerintem totál felesleges. Állj úgy hozzá, hogy majd jön ha jön, és hidd el, hogy jönni fog.


" Az a baj velem hogy mindenem felkapom a vizet ideges vagyok és csúnyán beszélek"


Ezt úgy kell érteni, hogy ilyenkor sértő dolgokat vágsz a másik fejéhez megbántod?


Mert ha igen, akkor tényleg emiatt hagyhatnak el. Én se tudnék sokáig olyan mellett maradni aki ha éppen ideges, akkor próbál sértegetni, bántani, és csúnyán beszélni velem. Számomra ez nem fér bele, mivel nem ezt várnám a páromtól.


Bár fejtsd ki inkább, hogy konkrétan mikről van szó.

2016. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Bírom, amikor elmeséli valaki, hogy milyen szánalmasan hulladék ember, aztán még sajnálkozik, hogy ilyen.
2016. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mondok egy példát a volt pasimnak az nem jött be amikor ott voltam náluk ő nézett egy filmet mivel imádja én meg ugye nem szeretem. Aztán nem tudtam magam lefoglalni semmivel egyszóval untam és ideges lettem. Aztán nem tudom miért de beszóltam hogy jaj de unom már ezt a baromságot vagy valami ilyesmit mondtam mikor lesz már vége. Ő meg ugye nézte és nem jött be neki ez a beszólás.
2016. szept. 11. 09:37
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl-bejössz.
2016. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Már bocs de nem tartom magam szánalmas embernek főleg nem hulladéknak már meg se haragudj. Csak egy olyan ember aki szeretne már boldog lenni és sokat csalodott.
2016. szept. 11. 09:41
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Jó csaj lehetsz
2016. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!