Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz természetem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz természetem van, mit csináljak, hogy ne tegyem tönkre a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem rá arra,hogy szegény páromnak elég nehéz lehet mellettem,nem tudom alapból sem v.mi jó a természetem,de amióta Vele vagyok olyan vagyok mint egy sárkány.Csak most vettem észre (sajnos) és félek ha így folytatom elveszítem.Először is nem nagyon volt még hosszabb kapcsolata mi már másfél éve együtt vagyunk és az utóbbi fél évbe nála lakom,neki még nem volt ilyen,nekem igen.Régen csak a haverjaival foglalkozott (1-2nek is van már barátnője),de mindíg akadnának neki új haverok,mert sokan kedvelik a drágámat,ha én hagynám,mert sikerült minden haverját lepattintanom,mert 1ik se tetszett nekem.Már ezt is bánom,mert hát mindenki olyan,amilyen nem nekem kell eldöntenem ki a szimpi neki.Arról nem is beszélve,hogy állandóan velem van,bulizni nem is nagyon megy el,ha nekem nincs kedvem általában otthon maradunk.Azt még mondanom sem kell hogy mindíg féltékeny vagyok.Szóval egy igazi boszorkány vagyok,de változtatni szeretnék mielőtt megunja,mert nagyon szeretem.Hogy változtassak ,nem voltam én mindíg ilyen?Nem tudom mi történt?
2008. aug. 19. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Például ezt elmondhatnád neki így, ahogy ide leírtad! Ugyanis az emberi kapcsolatokban sajnos a párbeszéd hiánya jelenti a legfőbb gátat. Ha nem tudja, hogy te ezt sajnálod, vagy nem így gondoltad, akkor magában nyilván elkönyvel egy igazi házisárkánynak, míg ha ezt megbeszélitek, lehet, hogy valami megoldást is kisüttök közösen, de legalábbis megtudja, hogy szerinted nem ez a tökéletes párkapcsolat.
2008. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát már meg is találtad a megoldást. Lényeg hogy felismerted a hibát, hát változtasd meg ezeket amiket itt felsoroltál!!!
2008. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
énis ebben a helyzetben vagyok, én mindig akkor jövök rá amikor elkezdünk veszekedni, tehát ő nem hadja magát és akkor csúnya veszekedés van, és olyankor rájövök hogy menyyire igaza van.Azóta próbálom türtöztetni magam.Például ha véletlenül kimegy bulizni nélkülem vagy hasonló akkor én elfoglalom magam mással hogy ne is gondoljak rosszra.egy nagyon jó megoldás hogy felhívod magadhoz a barátnőidet.Nagyon szerethet téged ez a fiu hogy engedte hogy elüzd a barátait.Ez önzőség, hagy hogy legyen neki jó és ne neked, ha nem bírod akkor ne maradj velük amig feljön hozzátok a barát te olvass főzz vagy takaríts
2008. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Egyetértek ez előttem szólókkal, jó úton jársz!

Szerintem most az a legfontosabb, hogy megtudd, a Párod mit gondol, hogy érzi Ő a dolgokat. Sok mindent írtál, de nehéz eldönteni, hogy ezek közül mi a Te félelmed, és mi az, ami valóban számára is probléma.

Ha sikerül kiderítened, hogy Ő hogy érzi magát melletted, akkor az alaptalan félelmeid is eltűnnek, másrészt ha megteszed, amire Ő vágyik, garantáltan stabillá válik a kapcsolatotok.

2008. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi pontosan ugyenezek miatt szakítottunk1év 7hónap után! ő szakított velem,mert már nem bírta...:(
2008. aug. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!