Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Úgy körülbelül 4 éve nem volt hosszútávú kapcsolatom, ami meg volt is kész katasztrófa volt. Igazából még nem volt egy olyan kapcsolatom amiben jól éreztem volna magam. A 4 év leforgása alatt nagyon sok lányal ismerkedtem meg és enyhe érzelmek is kialakultak többszöri beszélgetések útán (persze ha tetszett). Valamiért egyik beszélgetésből sem lett több mint őszinte barátság (az őszinte alatt annyit értek, hogy nagyjából minden titkukat elmesélték nekem). Próbáltam sokszor randira hivni a lányokat, de hamar le is koptattak azzal a dumával, hogy nem akarják tönkre tenni eme jól müködő barátságot. A sok visszaútasítás mély sebet hagyott bennem s már nem merek ismerkedni sem. S annyira lesüllyedtem, hogy semmihez az égvilágon nincs kedvem, se hobby se barátok semmi nem segit ezen az állapoton. Nem tudom mivel hozzan vissza elveszett önbizalmam, hogy legalább merjek ismerkedni...


24F



2016. szept. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok benne, hogy nem volt részed olyan sok visszautasításban, csak magad előtt tűnik annak. Ha megtudnád, hogy én naponta(!) hány csajt szólítok meg, és abból hány utasított vissza, akkor azt mondanád, hogy az nem igaz, pedig hidd el, hogy az. De, hogy ne csak negatív kritikát kapj, itt a megoldás:


Tulajdonképpen minden értelmezés kérdése, hogy hogyan interpretálod magadnak az eseményeket. Ha visszautasításként fogod fel, akkor baromi rosszul fogod magad érezni, ehelyett fogd fel tapasztalatként, amiből tanulhatsz. Elemezd ki a hibáidat, és törekedj arra, hogy azokat a következő csajoknál ne kövesd el. Anthony Robbins azt tanítja, hogy kudarc nem létezik, csak tanulság. Meg azt, hogy a hosszútávú boldogság eléréséhez el kell viselnünk a rövid távú fájdalmat.


Ajánlom a könyveit olvasásra. Minden jót, fel a fejjel, és ne add fel! Majd lesz neked is barátnőd.

2016. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+ még itt egy tipp:


A lánybarátaidat felhasználhatod csajszerzésre. A csajok ugyanis előnyben részesítik azokat a fickókat, akik más nőkkel vannak, ezen ugyanis azt értik, hogy ha más nők is a társaságodban vannak, akkor nem lehetsz rossz fej.


Menj el tehát néhány lánybarátoddal szórakozni, szinte biztos vagyok benne, hogy könnyebben fogsz tudni ismerkedni!

2016. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyészjakások voltak egy jó pár, de egyikből sem lett semmi útána max még egy éjszaka. Köszönöm a válaszod útánanézek a könyvnek
2016. szept. 5. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egyéjszakás kapcsolataid már voltak, akkor nem lehet gondod túlságosan a csajozással, tehát nem olyan rossz a helyzet. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor figyelmedbe ajánlom még egy volt PUA, Zsedényi Csaba könyvét, különösen a 2. fejezetet, amely a randizásról, és a 3. fejezetet, amely a párkapcsolatról szól.


[link]


Ebben is találhatsz jó tippeket, ezen kívül Csernus Imrét is ajánlatos olvasni, nagyon jó meglátásai vannak.

2016. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!