Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy nyerjem vissza az önbizal...

Hogy nyerjem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon kövér voltam és csúfoltak most is kövérnek érzem magam pedig sokan mondták,hogy már nem vagyok.Naponta 1x 2x eszek akkor se valami sokat.Nem tudok enni mert egyszerűen rosszul érzem magam.Ha lefogynék akkor is utálnám magam.Mások már mondták hogy nem vagyok csúnya meg semmi de nem tudok nekik hinni egyszerűen vissza gondolok ami régen voltak.Tudok valamit tenni hgy ne érezzem magam ilyen rettentő csúnyának?

2013. ápr. 22. 17:35
 1/5 anonim válasza:
Hát figyelj, nagyon sokan vannak így akik evvel küzdenek én is kövérnek érzem magam de tudom magamról ,hogy nem vagyok az de nézz tükörbe és hitesd el magaddal hogy nem vagy csúnya, minden nő szép és hidd el,hogy akik akkor csúfoltak hidd el,hogy ezerszer megbánták már amit mondanak mert most már tátott szájjal sóvárognak utánad és önmagukat hibáztatják azért amiért régen csúfoltak téged,és még benned van az hogy régen mit mondtak de ma már biztosan sokan dicsérnek hogy mekkora türelmed és energiád volt lefogyni és ezt tisztelik benned és előbb utóbb befogod te is látni. Öltözz csinosan,sminkeld magad néha vegyél fel magassarkút és hidd el,hogy fogod kapni a dicséreteket és megjön az önbizalmad,de ne szállj el magadtól csak mértékkel,hidd el hogy többet nem mernek majd semmit sem mondani rád.És tisztelik és tisztelni fogják az aki vagy és voltál!:)
2013. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE még sminkkel se érzem magam szebbnek :/
2013. ápr. 22. 20:04
 3/5 A kérdező kommentje:
De próbálkozni lehet :DD Csak az a baj hogy még csak 8.-os vagyok xdd
2013. ápr. 22. 20:09
 4/5 anonim válasza:
Minden nő egyedi és a maga módján szép ahogy te is. Engem is érdekel amit mások mondanak de amikor leszolnak vagy valami akkor mindig ezt mondom magamnak hogy én a magam módján vagyok szép.
2013. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!