Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért is lenne önbizalmam, ha...

Miért is lenne önbizalmam, ha egy szar alak vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja hogy önbizalom hiányos vagyok, meg hogy mennyi mindent meg tudnék tenni. De azt már senki se mondja, hogy mégis mit. Meg most mégis, mit tud csinálni egy 15 éves???

Tényleg önbizalom-hiányos vagyok,de nem alaptalanul. Régebben tényleg értem el sikereket(sport, tanulmányi versenyek)DE már nem. Régen bátor voltam, DE már nem.

Akkor mi a gyászért legyen önbizalmam, ha annak nincs oka.


15/L


2013. ápr. 6. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
mert pofázni egyszerű de közbe fingjuk sincs arról, hogy te mit érzel
2013. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó!
2013. ápr. 6. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne önbizalmad ?
2013. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kitűzöl célokat, és eléred őket. De az egészséges önbizalom alapból olyasvalami, ami nem külső körülményektől függ. Azok csak jelzik, hogy jó irányba tartasz-e éppen. Az önbizalom az ok, és a körülmények (pl. sikerek, pozitív visszajelzések, amiket az önbizalom okának tartasz) az okozatok.
2013. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak rajtad múlik hogy sikeres vagy-e. Mindnekinek vannak jó tulajdonságai, olyan képességei ami miatt igenis lehet önbizalma. Hogy legyen sikerélményed azért tenni is kell. Csak rajtad múlik.
2013. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!