Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs önbizalmam mióta egészsé...

Nincs önbizalmam mióta egészségesebben élek normális életet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég leálltam az ivással, könnyű drogok használatával amitől alkalomadtán önbizalmam volt, és elhittem magamról, hogy vagyok valaki, jó csaj vagyok stb. Mit tehetnék? Lehet még ugyan olyan minden mint anélkül lehetett volna?
2013. márc. 1. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen normális, hogy most nem vagy teljesen jól lelkileg. Ráadásul ha tudatmódosító szereket használtál, és magadtól döntöttél úgy hogy abbahagyod, akkor ott gondok lehettek. És ha már a "nem normális" életedben is gondok voltak akkor ne csodálkozz hogy most is.


De megoldani valamit csak tisztán lehet. úgyhogy kitartás tedd rendbe magad

2013. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azok illuziok voltak egyebkent is.

Mihez kellett az extra onbizalom, pasikhoz, csaladhoz, szorakozashoz?


Nem, nem lesz ugyanolyan, mas lesz, de a jozan vilagban is kapsz majd pozitiv megerositeseket. Ha nem azt mondogatod magadbnak allandoan, hogy mekkora szar vagy meg eszre is fogod venni a pozitivumokat.

2013. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen normàlis az önbizalom hiány ienkor hiszen le szokóban vagy,és ez lehet egy elvonó mellékhatás is. Szedd össze magad mozogj sokat folytasd az egészséges életviteled,ismerkedj,találj egy hobbit magadnak amit szeretsz csinàlni és minden rendbe jön. Sok sikert
2021. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!