Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne önbizalmam?

Hogyan lehetne önbizalmam?

Figyelt kérdés
lassan 16 éves leszek (lány vagyok) és semmi önbizalmam nincs , ha már csak egy fiú előtt el kell mennem kb 10 m-rel már akkor is pánikolok, mindig a földet nézem ... szvl semmi önbizalmam nincs... ezen hogyan változtathatnék ?
2013. ápr. 6. 19:00
 1/8 anonim válasza:
Szia, 3-4éve énis ilyen voltam. Azóta aktívan sportolok, biciklizem, és jobban érzem magam a bőrömben. Ha elhiszed magadról, hogy szuperul nézel ki, áradni fog belőled az önbizalom, és mások is észreveszik. Szerintem probalj meg sportolni vmit, nem kell sokat, hidd el, jobb lesz.
2013. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gördeszkázok , de semmi önbizalmat nem ad :/
2013. ápr. 6. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért gördeszkázol, mert élvezed, vagy azért mert azt hiszed ettől majd megjön az önbitalmad?

Mert ha az utóbbi, akkor az régen rossz...

2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért mert élvezem , de hiába állok deszkára mostanában valamiért már nincs tőle önbizalmam
2013. ápr. 6. 19:19
 5/8 anonim válasza:
menj el fodrászhoz xD járj el bulizni
2013. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a fenékig érő hajamból nem merek vágatni :D bulizni meg nem szeretek xdd
2013. ápr. 7. 10:55
 7/8 anonim válasza:

akk vasald ki, vagy csavard be, festesd be, tetess belé melírcsíkot, akármit amitől ugy érzed h jól nézel ki.

Sminkelj!

2013. ápr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

milyen hülyeségeket írsz neki... :D

Érezd jól magad a bőrödben, ez a lényeg! Nem kell ehhez sminkelni meg festetni, kivéve ha úgy tetszenél magadnak! ;)

2013. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!