Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyerjem vissza az önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerjem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok 3 éve nyüglödtem egy pasival, aki még most is nagyon sokat jelent nekem, de sajnos a nagy távolság és más problémák miatt nem vagyunk együtt. 1200 km... a lényeg, hogy van rajtam pár kg súlyfelesleg, és mindig az jár a fejemben, hogy biztos azért nem jöttünk hivatalosan is össze. Pedig ez nem igaz, de maga a helyzet nagyon lerombolta az önbizalmam. Sok fiúnak tetszem, de egyikben sem tudok megbizni,mert mindig az jár a fejemben,hogy mi van ha csak játszik velem, vagy mégsem tetszem neki és csak szórakozik. Pedig tudom, hogy sok függ attól, hogy én hogy érzem magam legbelül.. mert akkor mások is ugy állnak hozzám.
2010. aug. 25. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A válaszadást megkönnyitené ha elmondanád mégis mennyi az a sulyfelesleg? Viszont nem értem miért bajlódsz egy olyan sráccal 3 éve aki ezek szerint nem akar összejönni veled mert már megtette volna, hiszen vannak akiknek tetszel te irtad... miért gondolsz egyből a rosszra szerintem kezdj el beszélgetni valamelyikükkel persze először ne éld bele magad mert ha ennyire félsz a pofára ejtéstől akkor nagyot koppanhatsz... szoval ismerkedjetek és hidd el ha a másik akar tölled valamit akkor azt jelezni fogja ha pedig csak szorakozik azt észre lehet venni... a lényeg hogy önbizalmad legyen és gondolj arra hogy a fiúk utálják a csont és bőr lányokat hisz azokon nincs mit fogni :D én személy szerint nem tartom magam karcsónak viszont igy szeretem magam és tudom hogy rengeteg fiunak tetszek mert látják rajtam h magabiztos vagyok... szóval hajrá ;)
2010. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10 kg súlyfelesleg van rajtam, de nem csúnyán sok.... az arcom szép, de emiatt a 10 kg miatt mégsincs semmi önbizalmam. sokszor fogyózom ált sikerrel... de tavaly nyáron feljött ez a 10 kg :s szal dolgoznom kell ezen is meg az önbizalom épitésen :( köszi szépen a választ :)
2010. aug. 26. 01:09
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen :D de mégis mihez képest 10kg? mert ez sem mind1... szerintem a legidegesitőbb kérdés a lányoknál a sulyprobléma pedig én is lány vagyok :D minneki meglepődik azon hogy mennyire imádok enni jo mondjuk rajtam nem láttszik meg de hidd el a srácok birják a jo étvágyú lányokat... jo az igaz h nem jo ha valaki kövér de ha van rajta pár kiló az még nem ok az önbizalomhiányra... gondolj csak bele hogy van akinek tetszel akkor nem lehetsz csunya ;)
2010. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!