Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.. Az a helyzet, hogy nincs sok önbizalmam, régebben volt valamennyi, de lenullázták most.. Szóval mindig is cseszegettek mások a kinézetemmel, egész pontosan a fejemmel (én sem vagyok vele kibékülve), hogy kicsit nagy, és azzal húztak fel amikor "lófogúnak" szólítottak (sok gond volt a fogaimmal, de fogszabályzóval megoldottuk, 7 év alatt és szépen állnak, csak kicsit nagyok, de nem lógnak ki, jól állnak, ahogy kell).. Nemegyszer beégettek a nyilvánosság előtt az ilyennel, én pedig annyira szégyelltem magam, hogy nem mertem visszaszólni.. Most pedig bejön egy lány, elkezdtem közeledni felé, de megint jöttek az ilyen kretének és beégettek nyilvánosan (az egész folyosó kiröhögött), a lány csak nézett... Kész vagyok, mint a házi feladat.. Legszívesebben lelőttem volna azt a majmot.. Elegem van.. Egész eddigi életemben én voltam a célpont MINDENHOL. Szerintetek mit tegyek?


Bocsi, hogy hosszú lett..


2010. febr. 10. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lehet, de próbálj meg szemet hunyni az ilyenek fölött. Vagy viccet is csinálhatsz belőle, ha az fekszik nekeid, pl. ha a fogaiddal cikiznek, akkor oda fordulhatsz, mondhatod, hogy csönd legyen, és feléjük haraphatsz. De ez rosszul is elsülhet. A kiszemelt lánnyal szerintem beszélj négyszemközt. Úgy nem tudnak beégetni. Amúgy, ha össze jönne, az sokat lendíthetne az önbizalmadon. Kitartás, egyszer ezek a parasztok is felnőnek, és békén fognak hagyni!
2010. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szánalomszex? Ja csak 15 vagy, akkor gyúrjál vazze.
2010. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen korosztály. Míg látják rajtad, hogy idegesít amiket mondanak, folytatni fogják. Bármennyire nehéz, ne foglalkozz vele, próbálj meg kitérni egy nevetéssel, mosollyal. Ne engedd, hogy dartstáblának használjanak.
2010. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok átsiklani ezek felett, de már nagyon idegesítenek.. Nem jobbak ők se, mint én, egy csomó dolgot nem tudnak (zongorázás,nyelvismeret,dobolás), talán ez szúrja a szemüket.. :( De akkoris..
2010. febr. 10. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Oltsd vissza őket, de ha nem álsz ki magadért akkor nem kapod meg a kellő tiszteletet.

Vagy csak kajak sz*rj rájuk az is jó. Am ha ezek az emberek a "haverjaid" akkor sztem cseréld le őket.

Ezt úgy is veheted, hogy akik ezt csinálják pisis kis f*szok.

Az odaharapást pedig nem ajánlom:D Több kárt okozol vele.

2010. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kontrázz rá egy anyázással, de témához legyen. aszondod lófogúznak? mond azt, h anyádnak is az van, ezért nem engedtem, h leszopjon. Lehet, h primitív, de úgy felhúzza magát rajta, h köpni nyelni nem tud. A másik dolog a kondíció. Ajánlom a testépítést. 2 éve gyúrok, azóta nincs ilyen problémám.


És a lány, az isten legszebb alkotása:P Beszélj vele nyilvánosan 4 szem közt (csak hogy mutasd, h kanból vagy és meg mered szólítani), ha meg odajönnek oltogatni, rúgd tökön, vagy üsd meg, és beszélj tovább mintha mi se történt volna. A ány el fog mosolyogni, és jófejnek fog tartani, h ki mersz állni magadért (esetek 80% ában)

2010. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is nagy a fejem, es amikor valaki beszol csak kitatom a szamat, akkora zombifejem lesz, hogy kajakra megijednek...:D

Ha pedig csak szimplan bamulok, azzal mindent lanyt elolvasztok^^

2010. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem állj ki magadért, és verd meg őket. Állj ki az igazadért, és aztán sikerülni fog leverni őket. Ha esetleg elvesztenéd támadd hátba és öld meg őket.
2010. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menj el kondizni, es egyszerre street fight ra, kezd el es nagyon kemenyen, aztan probalkozz mi allna jol neked ruha, hajzsele hajstilus stb, ami vonzova tesz masok szemeben, ha egy ev alatt ossze szeded magad, akkor meg csak 16v es a fiatalsagod sem lesz oda, mert ha hagyod magad baszogatni az csak rosszabb lesz es nem menekulsz a skatulyazas elol, egy percig se hidd h a tobbi kocsog bele gondol a te sorsodba.szal minnel elobb kezdj hozza nem lesz konnyu de megeri vamit vamiert.
2010. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!