Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy el nyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy el nyerjem annak a szivét akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés
ö csak barátként tekint rám most. nem tudja hogy mit akar. sok bánat érte öt. én nagyon szeretem tiszta szivemböl és ezt ö is tudja. szakad meg a szivem érte és sirok érte
2011. aug. 13. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
húha,úgy látom van egy szerencsés fiú vagy lány valahol:)
2011. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát csak továbbra is próbálkozz, h azért lássa, h ott v mellette, ha vlmi van, bókolj neki, azt biztos nem fogja visszautasítani, max. megmondja, h továbbra is legyünk csak barátok és semmi több. :)
2011. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ecce vót velem is ilyesmi , de aztán már nemtom hogy vót , a lényeg, hogy mosmán megint van, de másik ugyanilyen ...
2011. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudja hogy nagyon szeretem és várok rá amig csak kell erre a fiura. bokolok neki verset irok neki stb. és meg értem a sok bántást amit kapot. de mit csináljak hogy ne barátként tekintsen rám ha nem valami meg fogja öt bennem? teljesen kivagyok csak sirok és sirok egésznap
2011. aug. 13. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá kell neki jönnie,hogy te másmilyen vagy,benned nem csalódhat.Ne fuss utánna,ne kapkodj érte,elvégre te vagy a nő.Adj inkább időt neki.Menjetek közösen több helyre,legyetek jó barátok a többi majd alakul.Sokat csalodott,megszivta ezért időre van szüksége!
2011. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy idöre van szüksége és megis értem. várok rá amig csak kell ha kell akkor évet is. tegnap együtt voltunk discoba regelig. de nekem se ojan könyü mert nagyon szeretem tiszta szivemböl és hiányzik. és igen barátságbol lehet szerelem is. de nem tudom hogy nála ki alakulna e.de hogy éreztesem vele ne csak barátként tekintsen rám??????
2011. aug. 13. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ezt hogy érd el, de azt tanácsolom, hogy ne légy túl nyomúlós mert akkor könnyen el mehet tőled a kedve...
2011. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
barátságbol lehet szerelem? neki rosz még mert csalodot. és emiatt tekint rám barátként . de ez változhat még nála kis idövel?? ja öis tudja hogy én mindig mellete leszek. és várok rá. nem csinálom ugy hogy tul nyomulo legyek. de fogom hivni magamal bulizni hogy töbet legyen velem
2011. aug. 13. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!