Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik kimondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik kimondottan visszataszítónak találják ha egy férfi 190 körüli és kidolgozott testű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
190 körüli micsoda? Magas, kilogramm, év...? :-)
2016. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
az igen 41-es, kis humorhuszár :D
2016. szept. 5. 18:00
 43/49 anonim ***** válasza:
53%

Mi a jó büdös francért kamuznék ezen a noname szar oldalon, név nélkül?

Gondolkozzatok már!

Nekem nem tetszenek az ilyen férfiak és pont.

Nem tudom ezen mit nem lehet felfogni, ne legyetek fogyatékosok, mert azt sem szeretem...

2016. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Én 151cm magas nő vagyok, és nekem valamiért jobban tetszenek a középmagas és magas, arányos, nem szélsőséges testalkatú férfiak, én többekkel ellentétben alacsony nőként pont az alacsonyabb férfiakhoz nem vonzódom. Én még a lépcsőházban, ahol élek, a postaládámat is sámlival tudom csak elérni. Kifejezetten jólesik a magasabb férfiak előzékeny segítőkészsége, amivel az én magasságbeli hiányosságomat kiküszöbölik.


De hát nem vagyunk egyformák és azokat is megértem, akiknek kényelmesebb, ha a párjuk nem sokkal magasabb, mint ők.


Nekem volt már 190cm magasság körüli párom, és egyáltalán nem éreztem kényelmetlennek a magasságbeli különbséget. A jelleme viszont nem illett hozzám, szóval nem maradtunk együtt sokáig, de ez nem a magasságunkon múlt. :-)

2016. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Lelehet pontozni de akkor ilyen erovel a magas emberek is bevaghatnak a durcit:Da sertegetes es duzzogas megy azt latom de hogy normalis emberi modon velemeny kifejezzunk anelkul h valakit ne ocsarolnank az nem megy mondhatom szep:)
2016. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Az hogy visszataszító erős kifejezés, de hogy nem az esetem, az biztos!

160 cm vagyok, ezért a 160-170 cm magas férfiak jönnek be leginkább. A 170 cm feletti már túl magas. Egyszer jártam rövid ideig egy 190 cm körüli sráccal, de borzasztó kényelmetlen volt! A kezét sem tudtam megfogni rendesen sétálás közben, mert nem egy szinten volt a magasságunk. Ha meg akartam csókolni, akkor pedig nekem pipiskedni kellett, neki meg lehajolnia. Folyton az járt a fejemben, hogy milyen röhejesen nézhetünk ki egymás mellett egy külső személő szemével!

Testalkatra amúgy a vékony srácokat szeretem. Kár hogy az összes exem vagy izmos volt vagy pedig kifejezetten kövér. A vékony férfiaknak soha nem tetszettem. :(


30/N 160 cm/45 kg

2016. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

"Akkor hogy lehet hogy nem tetszenek a sportos férfiak?


Neked nem lenne gáz ha nő létedre a párod fizikailag gyengébb?"


Ismét itt.

Nem mondtam, hogy nem tetszenek. Azt mondtam, hogy a belinkeltek közül a második oké, de az első, rettenetesen kigyúrt már túlzás. Értő olvasás jól jönne néha.


És amúgy meg az, hogy én sportos vagyok, az én dolgom. A páromtól teljesen más dolgokra vágyom, amiknek semmi köze a fizikai kinézetéhez. Megjegyzem a 190 magas pasim akkor is erősebb nálam, ha én szálkásra sportoltam magam, neki meg van egy kis pocakja. Nem ezen múlik.


És amúgy nem, még az se érdekelne, ha történetesen én lennék erősebb. Mert nem ebben mérjük egymást, basszus...

2016. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

nem találom vonzónak a túl kidolgozott, túl izmos, nagydarab pasikat, inkább az átlagos vagy szálkásan izmos a nyerő nálam :)

25L

2016. szept. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

A magassággal nincs baj, bár töpszli lennék mellette (164 cm), mint édesapám mellé állva. A kidolgozott/kigyúrt test viszont nagyon nem jön be, az inas pasik a zsánereim (olyan izomzattal, formával, amit a harcművészet ad). Gyűlölöm a kondimajmokat, a teremben izzadás nekem nem sport.

20/L

2016. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!