Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik kimondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik kimondottan visszataszítónak találják ha egy férfi 190 körüli és kidolgozott testű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Visszataszítónak nem, de kellemetlen. 156 centi vagyok, voltak már magas pasijaim (kb 185 cm), de igazából tényleg kényelmetlen. Persze, ha szingli lennék, és amúgy bejönne, elgondolkodnék rajta, de alapvetően nálam hátrány, ha a srác ennyire magas. És nagyon örülök, hogy párom alacsonynak számít a férfiak közt, így nem kell folyton sámlira állnom, ha egy puszit szeretnék adni neki :D


25/n: Nem vagyok "visszafogott, szürke egér", inkább a vagányabb nőies kategóriába sorolnám magam, némileg az alternatív stílus irányában (bár utálom az ilyen kategorizálást, azt veszem fel, amiben jól érzem magam). Szóval, nem, én sem vagyok cicababa. Ellenben szép arcom van, sportos, formás, feszes alakom. Soha nem voltam csontkollekció, de kövér sem.

2016. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Visszataszító, nem vonzó, félelmetes, mindegy hogyan fogalmazom, nem tetszenek a magas izomgyurik.


158 centi vagyok, nem akarok sámlival mászkálni, hogy felérjem.


Szóval nálam a magas pasi off, és az izmosak is.

2016. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Egy átlagos testalkatú 190 centis ember meg belefér. Viszont az amit linkeltél rendben van izomzatilag ehhez a magassághoz is. Nekem a kidolgozott testből az ijesztő, akinek rátapad a bőr az izmára és látszanak az erei, inai. Az minden magasságban ijesztő és taszító.
2016. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Bocsanat nem sertes de szerintem meg a 190cm az meg nem az orias kategoria.szerintem jobb mint ha egy 165-170cm kis pawa fiu lenne akit ha jon egy fuvallat elfuj:Dmeg amugy szentem biztonsag erzetet ad egy magas,izmos srac.mondjuk en 174cm vagyok
2016. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
na végre valaki, köszi 24-es :D
2016. szept. 5. 15:55
 26/49 anonim ***** válasza:
159 cm vagyok, 52 kiló, sportoltam világ életemben, csinos vagyok, arcra is szép, nem pláza cica, inkább sportosan elegáns. Nem tetszik. Pl. a Berki Krisztiántól is rosszul vagyok, nem csak akkor, ha kinyitja a száját, hanem már ha ránézek. Egy borzalmas majom jut róla eszembe, King-Kong kb. Cseppet sem vonzó számomra ez a testalkat. És nem tehetek erről...
2016. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
30%
Kerdezo ne keseredj el csak az alacsony noknek nem jonnel be es hat nekik nem is kell magas pasi.de most azert szerintem eleg serto ahogy irjatok valakire h milyen ijeszto meg magas es felelmetes.igen nem tetszik de nem kell ezzel valakit verig serteni akkor ennyi erovel az alacsony emberek torpek es nevetsegesek ezt gondolja sok ember de meg se vagja a pofatokba.
2016. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
28%
Ahh kerdezo a nok maguk nem tudjak mit akarnak. Ne legyenek illuzioid a nok 90% anak tetszik ;)
2016. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Visszataszítónak nem visszataszító de nem az esetem.

Ja amúgy 153 cm vagyok. Szerintem így érthető is. :D

2016. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 Titusztitusz ***** válasza:
24%
Szia 28-as...Ahogy elnézem,a jelek szerint nemcsak én olvasom jókat kacagva az itteni hölgyemények jó részének "önvallomásait"...Hiába na...Okos emberek már régen megmondták:"Hallgasd meg azt,hogy egy nő mit MOND,aztán amit mond,fordítsd meg 180 fokkal,és megtudod majd azt is,hogy MIT GONDOL ARROL A DOLOGROL VALÓJÁBAN,ÉS TITOKBAN A LELKE MÉLYÉN"...
2016. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!