Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik kimondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik kimondottan visszataszítónak találják ha egy férfi 190 körüli és kidolgozott testű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Amikor néhányan azt írják, hogy "152 cm-s hajszálvékony lány vagyok, nekem a magas kigyúrt férfiak nem az eseteim" azt elhiszem.


De tényleg amikor már ilyen gyűlölködés megy, hogy undorítóak, olyanok mint egy gorilla, akkor én is azt érzem hogy ezek a hölgyek már rutinosabbak a társkeresés témába és sok negatív élményt gyűjtöttek, és egyszerűen ezért nem tartják már annyira fontosnak a külsőségeket.


Csak úgy amikor mi férfiak pl lehúzzuk a VS modelleket vagy Play Boy nyuszikat.

2016. szept. 5. 16:49
 32/49 anonim ***** válasza:

Dr.Titusztitusz pszichológus, a női lelkek mélybúvárja már csak tudja, hogy egy nő mit gondol.

Nem tini lányokkal kellene foglalkozni akik tényleg nem tudják eldönteni mi kell nekik, mi jön be nekik és inkább kamuznak! Egy felnőtt nő azt mondja amit gondol! Erről ennyit!

2016. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Visszataszítónak épp nem találom, de különösebben nem vonz a dolog. Az tetszik, ha egy férfi izmos, de nekem a 190 centi magasság az már egy kicsit sok.

22/L(165cm/60kg)

2016. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Kérdező...Rossz oldalrol közelíted meg a témát...A hölgyek ALAPTERMÉSZETÉHEZ TARTOZIK AZ a jelenség,hogy "minnél jobban ócsárolnak valakit,vagy valamit FENNHANGON,titokban ANNÁL JOBBAN GERJEDNEK arra a bizonyos valamire-valakire"...Tegyél csak fel egy olyan kérdést valamikor majd,hogy "miként vélekedtek lányok a nagyfarku férfiakrol,vagy az anális szexröl"? Na...Majd azt figyeld,amit majd egy ilyen kérdésen művelni fognak...Közben meg ismeri őket már az ember,mint a rossz pénzt...
2016. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 Titusztitusz ***** válasza:
Szia 32-es...Puszi neked...
2016. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Engem te ne puszilj bunkókám!
2016. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 Titusztitusz ***** válasza:
Ó...36-os...Ne legyél már ilyen kis morcos...Megbántottalak valamivel? (Bocsi,csak a valóságot,és a személyes tapasztalataim tanulságait írtam le...De ugye nincs harag,hölgyeim?)
2016. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Ugyaaan dehogy Doktor úr...miért is lenne?!
2016. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 Titusztitusz ***** válasza:
Köszi 38-as a békülékeny hangnemet...Aranyos vagy...Szóval akkor ugye kiegyeztünk abban,hogy kaptál tőlem egy virtuális puszit a hasikádra? Légy jó a továbbiakban,és ne bosszankodjál már annyit...Látod,énis olyan jókat kacagtam némelyik itteni hölgyválaszoló hsz-én...Érdemes volt benézni erre a kérdésre...
2016. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

az nem tetszik, ha valaki ki van gyúrva, de ha csak sportos testalkatú, akkor az nagyon is bejön

és bár én se vagyok magas (168 cm), de a 190 cm nekem még belefér

2016. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!