Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik kimondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik kimondottan visszataszítónak találják ha egy férfi 190 körüli és kidolgozott testű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
50%
Tapasztalatból mondom: Sokuknak ijesztő, főleg az alacsonyabbaknak.
2016. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

milyen értelemben ijesztő?

elérhetetlen kategória, féltek hogy úgyis félrelép, vagy fizikai értelemben?

2016. szept. 5. 13:47
 3/49 anonim ***** válasza:
Szó szerint vedd hogy ijesztő, ahogyan te is megijedsz egy feléd rohanó elefánttól.
2016. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Számomra nem vonzó, nem ijesztő, szimplán nem vonzó.
2016. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
Ha tömegközlekedési eszközön való utazás közben "rám áll", elém tornyosul egy ilyen, főleg ha háttal van és észre sem vesz, az nagyon kellemetlen tud lenni számomra.
2016. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

:O


Nem ilyenre gondoltam:

[link]


Hanem ilyesmire:

[link]

2016. szept. 5. 13:57
 7/49 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


milyen értelemben ijesztő?

elérhetetlen kategória, féltek hogy úgyis félrelép, vagy fizikai értelemben?


:DDDD

fizikálisan túl nagy a pasas ...

a magam 164cmhez egy 190cm már óriás pláne ha kigyúrt a ürge :D

2016. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmire gondoltam, mikor azt mondtam, nem vonzó. Túl vastag már mindene, nem esztétikus.
2016. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

A második képen látható még oké. Mondjuk az ilyen "meztelencsigára" gyantázott pasikat sose értettem, mire jó ez nekik, de oké, ezen túllendülök.


Nem a magasságától vagy egyéb fizikai adottságaitól függ, hogy visszataszító-e. Én is 160 vagyok, és épp egy 190 centis pasi mellett kötöttem ki. Nem volt koncepcióm ezzel se pro se kontra, csak így alakult.


Ahogy az egyik előző is írta, azt én is nagyon utálom, amikor buszon-metrón úgy állnak elém, mintha ott se lennék, mintha nem lennék egy emberi lény, akinek levegőt meg személyes zónát kell adni. És erre tipikusan a nagy darab pasik hajlamosak, meg némelyik kisnyugdíjas, de az ritkább.

2016. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

hát ezt el sem hiszem :D


És elárulnátok, hogy ti milyen "kategóriájú" lányok vagytok úgy külső tekintetébe?


nem inkább ilyen visszafogottabb, kevésbé cicababás típus?

2016. szept. 5. 14:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!