Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik kimondot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik kimondottan visszataszítónak találják ha egy férfi 190 körüli és kidolgozott testű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 13:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Nem szoktam magam kategóriába osztani, szerintem simán csak egy normális, alacsony termetű nő vagyok. Nem plázacica, ha ez érdekel.
2016. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább az ugrik be, hogy inkább ijesztő. Főleg ha úgy is viselkedik.


Így is mindenki magasabb nálam, egy ilyen pasival már konkrétan röhejesen néznénk ki.

2016. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

11-es köszi a választ!


és alkatra? Akkor gondolom hogy nem vagy sportosabb, hanem inkább csak szimplán vékony, nem?

2016. szept. 5. 14:12
 14/49 anonim ***** válasza:
Nőies nő vagyok szép arccal és normális alakkal, nem tini cicababa. Nem vagyok visszafogott, de kint sincs mindenem, mint egy közönséges nőnek. :P
2016. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
9. és 11. válaszoló vagyok, és melléfogtál. Nagyon is sportos vagyok.
2016. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Akkor hogy lehet hogy nem tetszenek a sportos férfiak?


Neked nem lenne gáz ha nő létedre a párod fizikailag gyengébb?

2016. szept. 5. 14:18
 17/49 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan is. Én csak úgy vagyok vele, hogy nem ronda, de nem indít be. Én a macisabb, túlsúlyosabb srácokat jobban szeretem. És amúgy kimondottan undorítónak tényleg alig találok vkit, és annak már tényleg olyan igénytelennek vagy szerencsétlenül rondának kell lennie (mint pl. az olyanok, akiknek olyan kinövésük van az arcukon, hogy már a szemeit is eltakarják).
2016. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Napi nárcisztikus kérdés...
2016. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
51%

nekem egyáltalán nem visszataszító/ijesztő, bár én majdnem 180 vagyok. ne alacsonyaknál próbálkozz :D


22L

2016. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
19-es nyilván nekem sem az alacsonyak tetszenek elsősorban de Mo-n a nők 70% 170 cm alatt van.
2016. szept. 5. 14:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!